Studio i salon tatuażu BYDGOSZCZ

studio salon tatuażu Chojnice

Salon BYDGOSZCZ

tel: 609 531 956
e-mail: bydgoszcz.skytattoo@gmail.com

NASZA PRACA TO PASJA

SKY Tattoo w Bydgoszczy to salon tatuażu, w którym zrealizujesz swoje marzenie dotyczące trwałej ozdoby ciała. Do swojej pracy podchodzimy niezwykle profesjonalnie, doradzając naszym klientom, proponując własne rozwiązania na podstawie naszego doświadczenia, niczego nie narzucając. Nie mając pomysłu na tatuaż bądź jedynie ogólny zarys tematyczny można zdać się na kreatywne podejście naszych mistrzów tatuażu, którzy zawsze potrafią wymyślić coś interesującego, a co najważniejsze dbają o idealne odwzorowanie detali poszczególnych motywów. Warto podkreślić, że nie osiadamy na laurach i stale szkolimy swój warsztat, a naszą ofertę kierujemy do wszystkich chętnych, niezależnie od wieku, którzy nie mają przeciwwskazań do wykonania tatuażu.

Zawsze stawiamy na jakość wykonania

W naszym słowniku nie ma słowa „niemożliwe” i tatuujemy dokładnie według wymagań naszych klientów. Do każdej pracy podchodzimy z należytą starannością, dbając o realistyczne odwzorowanie motywów z grafik czy zdjęć. Naszą pracę doceniają klienci, wśród których są także aktorzy, sportowcy, czy osoby ze świata szeroko pojętej kultury. Każdy kto przekroczy progi naszego studia tatuażu może liczyć na profesjonalne potraktowanie i stu procentowe zaangażowanie ze strony tatuażysty.

Nasze prace doceniane są także za granicą

Warto podkreślić, że wykonywane przez naszych tatuażystów dzieła są cenione także poza granicami Polski. Bierzemy bowiem udział w międzynarodowych festiwalach tatuażu, na których odnosimy niemałe sukcesy. Pracujące w salonie tatuażu osoby można ustawić w jednym szeregu z największymi znakomitościami w branży. Ich tatuaże są wykonane precyzyjnie, z użyciem wielu kolorów bądź czarnego tuszu i zachwycają nawet osoby sceptyczne wobec tatuowania ciała, gdyż są niczym dzieła sztuki, z tymże płótnem jest w tym przypadku ciało. Za jakość tatuaży odpowiada nie tylko kunszt tatuażystów, ale również odpowiednie produkty używane do tatuowania. Studio tatuażu SKY Tattoo z Bydgoszczy korzysta tylko z wegańskich tuszy renomowanej marki – Radiant Colors Ink. To dzięki nim uzyskujemy na ciele wyraziste, głębokie barwy i to one gwarantują trwałość tatuaży. Oczywiście trzeba pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji, na którą zwracamy uwagę naszym klientom.

Autorskie, przetestowane produkty do pielęgnacji tatuażu

Nasz salon tatuażu może pochwalić się autorską linią produktów do pielęgnacji tatuażu. Snow Tattoo Cream gwarantuje zabezpieczenie świeżo wykonanego tatuażu, który musi być odpowiednio nawilżony. Ponadto pod skórę powinny wniknąć składniki pozwalające na szybsze gojenie tatuażu. Stosowanie kremu zapobiega łuszczeniu się skóry, a jego komponenty nie zawierają substancji uczulających. Nasi tatuażyści zawsze tłumaczą jak należy dbać o tatuaż w pierwszych dobach po jego wykonaniu, a także później, kiedy skóra już się zagoi. Przypominamy, jak istotna jest ochrona przeciwsłoneczna tatuażu, która zapobiega jego szybszemu blaknięciu.

Na koniec pragniemy zapewnić, że w naszym salonie tatuażu stosujemy się do najwyższych wymogów sanitarnych. Wszystkie narzędzia są zawsze dokładnie zdezynfekowane, a o higienę i właściwe warunki pracy dbają wszyscy zatrudnieni tatuażyści. Jeśli pragniesz wykonać sobie pamiątkę na całe życie, uczcić czyjąś pamięć, ważne czy przełomowe wydarzenie w swoim życiu bądź po prostu w ten sposób pokazać swoje zainteresowania, pasje czy poglądy, to zapraszamy do naszego studia tatuażu w Bydgoszczy. Rezultat na pewno spełni Twoje oczekiwania i z dumą będziesz eksponować swój nowy tatuaż!

Zapraszamy już teraz na wymarzony tatuaż.

Gdańska 103
85-022 Bydgoszcz

tel 609 531 956
e-mail bydgoszcz.skytattoo@gmail.com


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

captcha przepisz poniżej kod jaki widzisz obok