Studio i salon tatuażu CHORZÓW

studio salon tatuażu Chorzów

Salon CHORZÓW

tel: 733 602 634
e-mail: skytattoo.chorzow@gmail.com

NASZA PRACA TO PASJA

Salon tatuażu w Chorzowie pod marką SKY Tattoo to renomowane i modne miejsce, w którym pasja, płynąca prosto z serca, łączy się z wielkim talentem. Pracują u nas najlepsi fachowcy, mający doświadczenie w tworzeniu wzorów na ciele. Ich dzieła nieustannie zdobywają zasłużone nagrody na polskich i zagranicznych festiwalach tatuażu. Salon wykonywania tatuażu Chorzów łączy pokolenia. Chętnie goszczą u nas zarówno młodzi ludzie, jak i posiadacze wieloletnich zdobień. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, oferując mu czas, cierpliwość oraz zaangażowanie. Chętnie słuchamy jego pomysłów i sugestii, dotyczących projektów, a także służymy pomocą w przygotowaniu wymarzonego tatuażu.

Nasze dokonania.

W Salonie Chorzów wykonujemy realistyczne dzieła na światowym poziomie. Nasze zdobienia tworzone są z ogromną precyzją i starannością. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu, wkładanemu w pracę, każdego dnia odwiedzają nas różnorodne osoby, także bardzo sławne. Chorzowskie studio tatuażu często gości celebrytów oraz gwiazdy filmu, telewizji i sportu. Popularność i dobrą opinię zagwarantowały nam wysokiej jakości zdobienia, spełniające estetyczne wymagania naszych klientów.

Tatuaże w Salonie Chorzów.

Naszą specjalnością i pasją jest artystyczne zdobienia ciała. Nie sprawia nam trudności wykonanie nawet najbardziej skomplikowanego wzoru, który może składać się z wielu kolorów i odcieni. Nasze techniki pozwalają na przekształcenie każdego rysunku do trójwymiaru. Z przyjemnością przenosimy tworzone w głowie wyobrażenia na skórę. Pozwala nam na to doświadczenie i ciągłe szkolenie umiejętności. Nie osiadamy na laurach – regularnie uczestniczymy w prestiżowych konkursach, na których otrzymujemy cenne wyróżnienia. Odznaczenia zdobywane na festiwalach oraz zadowolenie klientów to najlepsze nagrody za ciężką pracę i zaangażowanie.

Jakość stosowanych produktów.

Studio tatuażu w Chorzowie korzysta z najlepszych tuszów do tatuaży. Produkowane są one przez Radiant Colors Ink. To firma, która zapewnia nam produkty najwyżej jakości, dające zachwycające rezultaty. Dzięki temu mamy świadomość, że tworzone przez nas zdobienia będą wspaniale się prezentować. Nasi klienci wiedzą, że do ich organizmu nie dostaną się żadne niepożądane substancje, a wymyślony wzór zachwyci intensywnością barw.

Dbanie o tatuaż.

Chorzowski salon tatuażu przykuwa dużą uwagę do pielęgnacji zdobień. Posiadamy własną linię produktów do wytatuowanej skóry. Serdecznie polecamy kosmetyki Snow Tattoo Cream, które w odpowiedni sposób nawilżają i chronią te części ciała, na których powstało zdobienie. Mają działanie mocno odżywcze i znacząco przyspieszają proces gojenia.

Bezpieczeństwo podczas tworzenia zdobień.

Warto pamiętać o tym, że należy zwrócić szczególną uwagę na zachowanie prawidłowej higieny podczas wykonywania tatuażu. Jest to zabieg, który porównywalny jest z zabiegiem kosmetycznym lub medycznym. Tak samo, jak w przypadku działań lekarza lub kosmetologa, dochodzi do przecięcia skóry i kontaktu z krwią. Salon Chorzów zapewnia odpowiednie warunki, aby nasi klienci czuli się komfortowo, a ich zdrowie w żaden sposób nie było zagrożone. Dbamy o czystość używanych narzędzi oraz wysoką jakość używanych produktów. Należy pamiętać o tym, że wykonywanie zdobień to dobra zabawa, dająca piękne efekty, ale najważniejszym jej elementem jest bezpieczeństwo. Zapraszamy do Salonu SkyTattoo Chorzów. Wejdź i powiedz nam, jaki masz pomysł na tatuaż. Wymieńmy się spostrzeżeniami i stwórzmy razem coś niezwykłego. Możesz również wybrać wzór, który najbardziej Ci się podoba. My zajmiemy się profesjonalnie resztą, gwarantując Ci wspaniałe rezultaty.

Zapraszamy już teraz na wymarzony tatuaż.

Armii Krajowej 61 (na przeciwko dworca PKP)
41-506 Chorzów

tel 733 602 634
e-mail skytattoo.chorzow@gmail.com


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

captcha przepisz poniżej kod jaki widzisz obok