Studio i salon tatuażu CIESZYN

studio salon tatuażu Cieszyn

Salon CIESZYN

tel: 533 439 909
e-mail: skytattoo.cieszyn@gmail.com

NASZA PRACA TO PASJA

Tym razem Salon SKY Tatoo otworzył swój lokal dla mieszkańców Cieszyna i okolic. Zapraszamy serdecznie ul. Zamkowa 16, 43-400 Cieszyn. Nasze tatuaże to magiczne dzieła sztuki i artystyczna wizja specjalistów tatuażu. Naszą misją jest propagowanie piękna ludzkiego ciała. Nasze prace jak i nasi tatuażyści zdobyły wiele nagród na zagranicznych i polskich targach branżowych. W swojej pracy wykorzystujemy talent, jak i głębokie zaangażowanie.

Dbając o komfort klientów, w SKY Tatoo zawsze stawiamy na jakość usług, odpowiednie produkty Radiant Colors Ink, pielęgnacje linia kosmetyków Snow Tatoo Cream i najwyższe normy higieny pamiętając o tym, że najważniejszą wartością jest zdrowie. Nasze indywidualne podejście pozwala na świadczenie usług dla wszystkich grup wiekowych. Specjalizujemy się w zdobieniu ciał od prostych czarno-białych form do skomplikowanych wzorów w kolorze.

Zapraszamy na sesję do salonu tatuażu Cieszyn. Wybierz wzór a może masz własną wizję. Pomożemy Ci spełnić marzenia o tatuażu.

Zapraszamy na tatuaż na Państwa wymarzony tatuaż.

Zamkowa 16
43-400 Cieszyn

tel 533 439 909
e-mail skytattoo.cieszyn@gmail.com


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

captcha przepisz poniżej kod jaki widzisz obok