Studio I Salon Tatuażu CZĘSTOCHOWA

studio salon tatuażu Chorzów

Salon Częstochowa

tel:  883 582 783
e-mail: skytattoo.czestochowa@gmail.com

TATUOWANIE TO NASZ STYL ŻYCIA

Nasze studio tatuażu SKY Tattoo w Częstochowie jest dostępne dla wszystkich chętnych osób dorosłych, zarówno młodych, jak i dojrzałych, bowiem nigdy nie można powiedzieć, że jest się za starym na tatuaż, wszak dobrze wykonany jest piękną ozdobą ciała. Tatuowanie to nasz styl życia, dlatego nie traktujemy go jak pracę, a raczej możliwość realizowania swoich pasji i podejmowania kolejnych wyzwań. Każdy dzień w salonie tatuażu to dla nas miło i owocnie spędzony czas, a nie obowiązek i do wykonania każdego tatuażu podchodzimy z takim samym, należytym zaangażowaniem, bo jest on wizytówką naszego studia tatuaży. Staramy się, by każdy poczuł się tu bardzo komfortowo, a nasze zaangażowanie i pozytywne podejście wpływa także na lepsze samopoczucie klientów.

SKY Tattoo Częstochowa – indywidualne podejście, dzięki któremu powstają dzieła sztuki tatuażu

Prawdziwe dzieła sztuki tatuażu nieodłącznie związane są z bólem, wszak tatuowanie polega na przerwaniu struktur skóry przy użyciu maszynki do tatuażu i sterylnych igieł, dzięki czemu wprowadzany jest pod nią tusz i tworzony wybrany obraz. Jednak można go znieść lepiej, wiedząc, że rezultat będzie zachwycający. Stąd tatuaże wykonywane w naszym studiu tatuaży cieszą się niegasnącą popularnością, a nawet zyskują coraz więcej nowych zwolenników. Nic w tym dziwnego, wszak nasi tatuażyści to fachowcy, którzy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie, starają się doradzić najlepsze rozwiązanie niezdecydowanym, a do tego dysponują niezwykle bogatym portfolio, popartym licznymi, branżowymi wyróżnieniami na międzynarodowych festiwalach tatuażu.

SKY Tattoo Częstochowa – czarne i kolorowe tatuaże wykonywane różnymi technikami

W naszym studiu tatuażu jesteśmy w stanie wykonać taki tatuaż, jaki Ci się wymarzy. Nasi tatuażyści stale szkolą swój warsztat i specjalizują się w różnych technikach tatuowania. Jeśli masz na ciele nieudany tatuaż, możemy go przykryć, wykonując efektowny, geometryczny i lekko rozmyty blackwork. Tworzymy tatuaże skrypty różnej wielkości i dzięki kunsztowi i doświadczeniu masz pewność, że powstanie na skórze kaligraficzne dzieło bez błędów, a nie twór, którego trzeba by się wstydzić. Jeśli chcesz upamiętnić kogoś wykonując portret, masz pewność, że powstanie idealna podobizna, a nie karykatura, choć oczywiście, gdy jest taka potrzeba i taka może powstać na skórze, ale zawsze działanie tatuażysty jest celowe, a nie przypadkowe i poparte życzeniem klienta. Na ciele w dowolnym miejscu możemy wytatuować także tatuaże w wersji 3D, które zachwycają szczegółowością oraz rzecz jasna przestrzennym efektem. Także miłośnicy old-school mogą liczyć na precyzyjne wykonanie tradycyjnego tatuażu. Tatuaże mogą powstać jedynie przy użyciu czarnego tuszu albo z wykorzystaniem kolorów, wśród których dostępna jest pełna paleta barw.

SKY Tattoo Częstochowa – nie tylko kunszt tatuażystów ale i najlepsze produkty do tatuowania i pielęgnacji tatuażu

W naszym studiu tatuaży powstają najlepsze dzieła, na światowym poziomie. Jest to zasługa stale rozwijanego warsztatu, ale również najlepszych produktów do tatuowania. Używamy tuszy Radiant Colors Ink, które mają w składzie zmniejszoną ilość metali ciężkich, w związku z tym tatuaż mogą wykonać nawet osoby z wrażliwą skórą. Używane produkty zapewniają głębokie nasycenie barw, które przy odpowiedniej pielęgnacji bardzo długo pozostają wyraziste. Jeśli mowa o tej ostatniej, to warto podkreślić, że używamy i polecamy naszym klientom Snow Tattto Cream, który przyspiesza gojenie skóry po tatuowaniu i zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia.

Wszystkie tatuaże wykonywane są z zachowaniem zasad sterylności, a narzędzia regularnie dezynfekowane w autoklawie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego studia tatuażu wszystkich tych, którzy chcą wykonać profesjonalny tatuaż, który z dumą będą eksponować.

Zapraszamy już teraz na wymarzony tatuaż.

Jana Kilińskiego 19/2a
42-202 Częstochowa

tel: 883 582 783
e-mail: skytattoo.czestochowa@gmail.com


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

captcha przepisz poniżej kod jaki widzisz obok