Studio i salon tatuażu Głogów

studio salon tatuażu Głogów

Salon Głogów

tel: 727 935 303
e-mail: skytattoo.glogow@gmail.com

NASZA PRACA TO PASJA

SKY Tattoo Głogów

Decyzja o wykonaniu tatuażu często podejmowana jest pod wpływem impulsu. W takiej sytuacji lepiej dwa razy się zastanowić, zanim wykonamy na skórze coś czego będziemy żałować. Oczywiście prawdopodobieństwo, że tak się stanie w przypadku spontanicznego działania zostanie zniwelowane, jeśli wybierzesz profesjonalny salon tatuażu SKY Tattoo Głogów, gdzie tatuażyści doradzą Ci najlepsze rozwiązanie, a z dobrego pomysłu uczynią wybitne dzieło sztuki na ciele, z kolei od tego złego odwiodą i zaproponują coś wyjątkowego.

SKY Tattoo Głogów - przyjdź ze zdjęciem czy grafiką, a nasi tatuażyści odwzorują je z dużą dokładnością

Tatuażysta jest niczym artysta. Powierzając mu swoje ciało jako płótno masz nadzieję, że wyjdzie coś naprawdę spektakularnego. Aby tak było musisz trafić na profesjonalistę, a takich znajdziesz w naszym studiu tatuażu SKY Tattoo w Głogowie. Jeśli przyjdziesz ze zdjęciem portretowym, które chcesz odwzorować na swoim ciele, aby upamiętnić bliską Ci osobę, tatuażysta dołoży wszelkich starań, aby fotografia na Twoim ciele wyglądała „jak żywa”. Odpowiedni dobór kolorów i cieniowania sprawia, że każdy będzie podziwiać rezultat końcowy. Nasi tatuażyści przeszli szkolenia u mistrzów swojego fachu, a dodatkowo stale podnoszą swoje umiejętności. Zatem przychodząc do salonu tatuażu możesz się zrelaksować i z ekscytacją czekać na efekt końcowy. Oczywiście bez odrobiny bólu się nie obejdzie, wszak najlepsze dzieła wymagają poświęceń. Tatuaż przedstawiający elementy natury, takie jak kwiaty może być wykonany w technice 3 D. Dzięki temu pąki kwiatów będą prezentowały się tak jakby rozwijały się na twojej skórze. Możesz wybrać również skrypt na nadgarstku, szyi czy innej części ciała. Dobrze dobrane motto będzie tatuażem, którego z pewnością nie będziesz żałować.

SKY Tattoo Głogów - pielęgnacja tatuażu jest równie ważna jak jego misterne wykonanie

Każdy tatuaż może być u nas wykonany w kolorze lub czerni z cieniowaniem lub tradycyjną metodą. Dzięki zastosowaniu najlepszej jakości tuszy Radiant kolory są wyraziste i nie płowieją. Oczywiście istotne i kluczowe znaczenie ma tutaj dbanie o tatuaż po jego wykonaniu. Otrzymasz przydatne wskazówki od tatuażysty, a także będziesz mógł zakupić profesjonalne kosmetyki Snow Tattoo Supply, które przyspieszają gojenie się skóry. Tej linii używają również nasi tatuażyści do zabezpieczenia tatuażu po jego wykonaniu i przed nałożeniem opatrunku. Krem przyspieszający gojenie jednocześnie zabezpiecza tatuaż przed utratą pigmentu. Po wygojeniu, przy ekspozycji tatuażu na słońce polecamy stosowanie specjalnych kremów ochronnych, które ochronią tatuowaną skórę przed promieniowaniem UV.

SKY Tattoo Głogów - niemal każdy tatuaż można naprawić

Jeśli zraziłeś się do jakiegoś studia tatuażu z powodu tego, że tatuaż wykonany na Twoim ciele pozostawia wiele do życzenia, to nie musisz nosić go ze wstydem albo zapisywać się na bolesny, wieloetapowy zabieg jego usunięcia. W salonie tatuażu SKY Tattoo w Głogowie podejmujemy się wszelkich wyzwań. Obecne techniki tatuażu pozwalają na zasłonienie tych wcześniejszych i nieudanych. Wystarczą dobrej jakości tusze, profesjonalny sprzęt i doskonały tatuażysta, a osobliwy malunek na ciele może zmienić się w z dumą eksponowany, nietuzinkowy lub klasyczny tatuaż. Tatuaże czarno-białe najlepiej zasłania się przy pomocy techniki blackout. Odpowiednio wykonany tatuaż będzie wyrazisty, a jednocześnie doskonale wyglądający. Można zdecydować się również na przerobienie tatuażu przy użyciu techniki, która w sposób nieudolny użyta była wcześniej przez mało profesjonalnego tatuażystę. Ponad 90% tatuaży można uratować, dlatego serdecznie zapraszamy Cię na konsultację do naszego studia tatuażu.

Garncarska 1
67-200 Głogów

tel: 727 935 303
e-mail: skytattoo.glogow@gmail.com


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

captcha przepisz poniżej kod jaki widzisz obok