Studio i salon tatuażu Grudziądz

studio salon tatuażu Grudziądz

Salon Grudziądz

tel: 796 558 086
e-mail: skytattoo.grudziadz@gmail.com

NASZA PRACA TO PASJA

SKY Tattoo Grudziądz

SKY Tattoo Grudziądz to studio tatuażu, w którym zatrudnieni są najlepsi specjaliści w swoim fachu. Możesz tu liczyć na fachowe porady zarówno w zakresie dobrania techniki tatuowania, samego motywu, jeśli nie masz na siebie pomysłu, a także pielęgnowania tatuażu – wszak piękny tatuaż to zadbany tatuaż. Poza kunsztem wykonania liczy się dbałość o każdy detal, a używanie odpowiednich kosmetyków zdecydowanie się w to wpisuje.

SKY Tattoo Grudziądz - salon tatuażu z wykwalifikowaną ekipą pasjonatów i profesjonalistów

W salonie tatuażu w Grudziądzu znajdziesz pozytywnie zakręconych na punkcie swojego zawodu tatuażystów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat tatuaży. Możesz dowiedzieć się, przy okazji wykonywania dzieła sztuki na ciele, więcej na temat historii danej techniki. Nasi tatuażyści kształcą się w Polsce i za granicą, dlatego są na bieżąco z wszelkimi nowinkami, a także czerpią inspirację od mistrzów w swoim fachu z całego świata. Nie ma bowiem nic cenniejszego niż rywalizacja na poziomie artystycznym w czasie organizowanych konkursów tatuowania, odbywających się w ramach szkoleń, a także jako osobne eventy. Takie wydarzenia pobudzają kreatywność naszych wybitnych sztukmistrzów tatuażu, którzy są w stanie odwzorować nawet najbardziej szczegółowy obraz na Twoim ciele.

SKY Tattoo Grudziądz - tatuaże realistyczne i surrealistyczne – wybierz motyw dla siebie

Ze względu na bogatą wiedzę i doświadczenie, a także możliwość korzystania z najlepszych wegańskich farb firmy Radiant, tatuażyści SKY Tattoo w Grudziądzu są w stanie zaproponować Ci zarówno kolorowe, jak i czarno-białe tatuaże z doskonałym odwzorowaniem nasycenia barw, charakterystycznym dla danego stylu tatuowania. Możesz zatem wykonać tatuaż w tradycyjnym stylu, bądź realistycznym, różniące się przede wszystkim zastosowaniem bogatego cieniowania i głębi w drugim przypadku. Nasi artyści wykonują cieniowanie zarówno przy wykonywaniu tatuaży czarno-białych jak i kolorowych. Możesz także zdecydować się na styl symboliczny, japoński, czy też ilustracyjny. Wszystko zależy od pomysłu z jakim przyjdziesz do naszego studia tatuażu. Na tej podstawie tatuażysta dobierze odpowiednią technikę tatuowania. Ciekawym pomysłem są tatuaże water-colour, gdzie w przeciwieństwie do realistycznych czy ilustracyjnych wzorów, możesz uzyskać efekt jak z obrazu malowanego techniką akwareli.

SKY Tattoo Grudziądz - bezpieczeństwo wykonywania tatuażu i jego odpowiednia pielęgnacja są dla Nas priorytetem

W naszym studiu tatuażu w Grudziądzu dużą wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa wykonywania malunków na ciele. Wszystkie maszynki służące do tatuowania są więc poddawane regularnej sterylizacji w autoklawach, a igły odpowiednio dobierane do rodzaju tatuowania – konturowania i cieniowania, a także kierunku wprowadzania tuszu i używane rzecz jasna jednorazowo. Tatuażyści posiadają aktualne badania lekarskie, a swoją pracę zawsze, podobnie jak chirurg, wykonują po dokładnym umyciu i sterylizacji rąk, a także założeniu jednorazowych rękawiczek. W czasie wykonywania tatuażu, jak i po nim otrzymasz wskazówki dotyczące odpowiedniej pielęgnacji. Do zabezpieczenia tatuażu i szybszego gojenia stosujemy renomowane profesjonalne kosmetyki Snow Tattoo Supply, a wykonany tatuaż zabezpieczamy opatrunkiem, a nigdy folią! Skorzystanie z usług naszych profesjonalnych tatuażystów powoli Ci uzyskać wymarzony efekt na skórze, a także naprawę tatuażu, który został wykonany nieprofesjonalnie w innym studio. Serdecznie Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Z pewnością nie zawiedziemy waszych oczekiwań!

ul. Kosynierów Gdyńskich 43
86-300 Grudziądz

tel: 796 558 086
e-mail: skytattoo.grudziadz@gmail.com


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

captcha przepisz poniżej kod jaki widzisz obok