Studio i salon tatuażu JELENIA GÓRA

studio salon tatuażu Jelenia Góra

Salon Jelenia Góra
Tel: 507 811 875
Email: skytattoo.jeleniagora@gmail.com

NASZA PRACA TO PASJA

SKY Tattoo Jelenia Góra – łączy nas pasja do tatuowania

Jeśli chcesz wykonać pierwszy tatuaż, to koniecznie musisz wybrać renomowane studio. Nasz salon SKY Tattoo będzie doskonałym wyborem. Jedną ze swoich filii mamy w Jeleniej Górze. Nasza praca opiera się na prawdziwej pasji do tatuowania. Niezależnie czy jesteś młody, czy bardziej dojrzały nie ma granicy wieku, która uniemożliwiałaby upiększenie ciała tatuażami. Dlatego do naszego salonu tatuażu zapraszamy wszystkie osoby, które ukończyły 18 lat.

Dopasuj tatuaż do swojej osobowości

Chcesz zrobić sobie tatuaż, ale nie masz pomysłu na motyw? Przyjdź do naszego studia, a po rozmowie na pewno znajdziemy odpowiednie rozwiązanie. Przede wszystkim istotne znaczenie ma fakt czy ma to być tatuaż realistyczny, geometryczny czy raczej abstrakcyjny. Ta forma sztuki powinna podkreślać Twoją osobowość, zainteresowania, poglądy. W końcu będziesz ją nosić na ciele do końca życia. Nie musisz się obawiać, kunszt naszych tatuażystów jest na tyle duży, że z pewnością nie pomyślisz później o usunięciu tatuażu.

Wykorzystujemy międzynarodowe doświadczenie

Odwiedzają studio tatuażu SKY Tattoo w Jeleniej Górze, oddajesz się w dobre ręce. Nasi artyści stale biorą udział w międzynarodowych festiwalach tatuażu, gdzie nie tylko zdobywają laury, ale również poznają techniki pracy innych tatuażystów, którymi mogą się zainspirować w swojej pracy. Oczywiście tatuowanie oparte jest na kilku podstawowych stylach, takich jak oldschool, newschool, realistyczny, ilustracyjny, plemienny, dotwork, czy watercolor. Jednak każdy tatuażysta dodaje do niego pierwiastek swojego indywidualizmu, co sprawia, że stają się unikalne. Nie zapominamy, że warsztat należy ćwiczyć przez całe życie, dlatego uczestniczymy w wielu szkoleniach. Śledzimy również nowinki dotyczące sprzętu. Używamy tylko najlepszej jakości maszynek do tatuowania.

Wykonujemy tatuaże bezpiecznymi tuszami

Jeśli Twoja skóra jest wrażliwa, to musisz wiedzieć, że wykonujemy tatuaże tuszami Radiant Ink. Posiadają one formułę opartą na wegańskich składnikach, zatem w swoim składzie nie posiadają substancji pochodzenia zwierzęcego. Produkowane są z zachowaniem sterylności i zapewniają trwałość koloru. To profesjonalne produkty używane przez renomowane studia tatuażu na całym świecie. Umożliwiają wykonywanie tatuaży różnymi technikami, zarówno z akwarelowym rozmyciem, jak i precyzyjnym aplikowaniem niewielkich kropeczek, a także metodami tradycyjnymi z konturowaniem i cieniowaniem.

Bezpieczeństwo to nasz priorytet

Wykonywanie tatuażu poprzedzone jest analizą stanu skóry. W przypadku jasnego pigmentu zrobimy również test alergiczny. Obligatoryjnie czynimy to w przypadku pierwszego tatuażu. Cały sprzęt jest odpowiednio wysterylizowany, zatem wprowadzanie tuszu pod skórę jest bezpieczne. Oczywiście po zabiegu właściwie zabezpieczamy wytatuowane miejsce. Wcieramy specjalny krem przyspieszający gojenie. Mamy pewność jego skuteczności, gdyż to nasz autorski produkt przetestowany dermatologicznie. Dzięki Sky Tattoo Supply gojenie tatuażu powinno obyć się bez komplikacji. Bezpośrednio po tatuowaniu i nałożeniu kremu zakładamy na tatuaż opatrunek jałowy. Nie używamy folii, która nie przepuszcza powietrza i może zaognić proces zapalny. Doradzimy, jak dbać o tatuaż przez cały okres gojenia. W salonie tatuażu możesz zakupić również kosmetyki do jego pielęgnacji.

Dodatkowo pragniemy podkreślić, że zajmujemy się nie tylko wykonywaniem tatuaży, ale również ich przerabianiem, co jest znacznie trudniejszą sztuką. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy jednak stworzyć zachwycający tatuaż na bazie wcześniejszego, nieudanego, bądź tego, który po prostu chce się przykryć, bez konieczności bolesnego usuwania laserem. Umów się na konsultację w salonie tatuażu już dziś. Serdecznie zapraszamy!

Grodzka 13
58-500, Jelenia Góra

tel: 507 811 875
e-mail: skytattoo.jeleniagora@gmail.com


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

captcha przepisz poniżej kod jaki widzisz obok