Studio I Salon Tatuażu KONIN

studio salon tatuażu Chorzów

Salon Konin

tel: 889 459 274
e-mail: skytattoo.konin@gmail.com

Z MIŁOŚCI DO TATUOWANIA

Nasze studio tatuaży SKY Tattoo w Koninie powstało z miłości do tatuowania. Każdy zatrudniony tu tatuażysta, to profesjonalista w swoim fachu, który jest dla niego nie tylko zawodem, ale przede wszystkim stale pogłębianą pasją. Doskonalenie warsztatu pracy jest niezbędne, by sprostać wszelkim oczekiwaniom klientów, dlatego stawiamy na ciągły rozwój, bazując na dotychczasowym doświadczeniu. Nie ma dla nas wyzwania zbyt trudnego, jeśli chodzi o tatuowanie, możemy wykonać tatuaże od A do Z, przerobić nieudany tatuaż czy też zakryć go nowym.

SKY Tattoo Konin – różnorodne wzory tatuaży

Niezależnie od tego, czy chcesz wykonać tatuaż rękaw, tatuaże skrypty czy wzory na skórze w wersji minimalistycznej, nasi tatuażyści mogą wykonać każde dzieło. Posługują się przy tym różnymi technikami tatuowania. Można zdecydować się na tatuaż realistyczny z wyraźnymi konturami, jakby wychodzący poza płótno, którym w tym przypadku jest skóra, tatuaż pin-up w stylu tradycyjnym (old school) lub neo-tradycyjnym (new school). Stworzymy „żywy” i kolorowy obraz w stylu ilustracyjnym albo czarno-biały i pełen tajemniczości blackwork lub niezwykle precyzyjny i zachwycający – dotwork. Używamy zarówno grubych kontur, jak i efektów rozmycia, aby uzyskać pożądany efekt, prezentujący się niczym dzieło sztuki.

SKY Tattoo Konin – renoma, dzięki licznym nagrodom i zaangażowaniu

Nasze studio tatuażu w Koninie cieszy się renomą, a klienci opuszczają je zawsze z uśmiechem na twarzy, mimo że powstanie tatuażu wiąże się z bólem, ale przecież tak właśnie powstają najlepsze dzieła. Nasza renoma wiąże się z zaangażowaniem w pracę i indywidualnym podejściem do każdego klienta. Ty przychodzisz z konkretną wizją, a my ją urzeczywistniamy na Twoim ciele. Oczywiście najpierw powstaje projekt, który musi zostać zaakceptowany, a dopiero później przechodzimy do tatuowania. Klienci ufają nam, a my odwdzięczamy się najwyższą precyzją wykonywania tatuażu. Niektóre z nich, np. rękawy często muszą powstawać w trakcie kilku spotkań, bowiem dobrze wykonany tatuaż często wymaga większego nakładu pracy. Prestiż naszego studia tatuażu wiąże się również z tym, że tatuażyści są laureatami licznych konkursów krajowych i międzynarodowych, a ponadto szkolą swój warsztat u najlepszych w branży. To sprawia, że powstają u nas tatuażu na światowym poziomie.

SKY Tattoo Konin – najlepsze wegańskie tusze do tatuowania i sterylność pracy

Co jeszcze wyróżnia nasze studio tatuaży? Przede wszystkim korzystanie z najlepszych i sprawdzonych tuszy Radiant Colors Ink. Mają one wegańską formułę, zatem nie posiadają składników pochodzenia zwierzęcego, a do tego zawierają zmniejszoną ilość metali ciężkich. W związku z tym ryzyko uczulenia zostaje zniwelowane. Wykonywanie tatuaży w naszym salonie jest całkowicie bezpieczne, gdyż zachowujemy najwyższy poziom sterylności narzędzi do tatuowania. Są one sterylizowane w autoklawie z użyciem wysokiej temperatury, ponadto wszystkie igły do tatuowania zawsze otwieramy przy kliencie, po dokładnej dezynfekcji rąk i założeniu jednorazowych rękawiczek. Bezpieczeństwo tatuowania stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Po wykonaniu tatuażu skóra jest oczyszczana, a tatuażysta nakłada na nią maść przyspieszającą gojenie i folię paroprzepuszczalną do tatuażu. Stosujemy kosmetyki Snow Tattoo Cream, które mają zrównoważony skład, wspomagający regenerację wytatuowanej skóry. Polecamy je do stosowania naszym klientom w okresie rekonwalescencji, który może trwać kilka tygodni.

Jeśli marzysz o tatuażu i masz już gotową wizję albo jedynie kilka luźnych pomysłów, przyjdź do naszego studia tatuażu w Koninie, a Twoje pragnienia staną się rzeczywistością!

Wiosny Ludów 17, 62-500 Konin

tel 889 459 274
e-mail skytattoo.konin@gmail.com


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

captcha przepisz poniżej kod jaki widzisz obok