Studio i salon tatuażu KOSTRZYN NAD ODRĄ

studio salon tatuażu Kostrzyn nad Odrą

Salon KOSTRZYN NAD ODRĄ
Tel: 507 811 885
Email: skytattoo.kostrzyn@gmail.com

NASZA PRACA TO PASJA

SKY Tattoo Kostrzyn nad Odrą – precyzja ponad wszystko

SKY Tatto z Kostrzyna nad Odrą to studio tatuażu, które zatrudnia pasjonatów i profesjonalistów w swoim fachu.
Wykonanie dobrego tatuażu wymaga stworzenia najpierw odpowiedniego projektu, który potem przenoszony jest pod skórę. Nadawany jest mu pożądany kształt poprzez odpowiedni styl tatuowania. W naszym salonie tatuażu jesteśmy w stanie wykonać go dowolną metodą. Marzysz o malunku na ciele stworzonym techniką dotwork albo romantycznej akwareli, czyli watercolor? Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły, a dzięki szkoleniu się w sztuce tatuowania w różnych stylach nasi artyści stworzą wybraną przez Ciebie grafikę, portret albo ilustrację.

Wykonamy skrypt wybraną czcionką w każdym miejscu

Ponadczasowym wyborem w przypadku tatuażu są skrypty. Napisy na ciele wbrew pozorom wymagają sporo kunsztu, szczególnie jeśli są niewielkie. Niezależne od tego, czy zdecydujesz się na prostą czcionkę, czy zdobną kaligrafię efekt będzie doskonały. Rekomendujemy wykonanie dłuższych napisów wzdłuż kręgosłupa albo kończyny. Z kolei niewielkie dobrze prezentują się na nadgarstku bądź obojczyku. Doradzimy Ci najlepsze miejsce do odpowiedniego wyeksponowania tatuażu.

Najlepsi z najlepszych

Nasz salon tatuażu tworzy grupa wykwalifikowanych tatuażystów. Stale uczestniczymy w festiwalach tatuażu w Polsce i poza jej granicami. Zdobywamy międzynarodowe laury, a nasza praca doceniana jest przez artystów z innych krajów i znawców tatuażu. Nie zapominamy o tym, że należy się uczyć przez cały czas. Dlatego stale śledzimy nowości w branży i uczestniczymy w wielu szkoleniach. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami nie tylko, jeśli chodzi o style tatuowania, czy modne wzory, ale przede wszystkim najlepszej jakości sprzęt do ich wykonywania.

Jakość wykonywanych usług jest najważniejsza

Naszą pracę wykonujemy z pełnym zaangażowaniem. Jesteśmy profesjonalistami i wiemy, jak ważna jest jakość usług. Sformułowanie „nieudany tatuaż” nie widnieje w naszym słowniku, chyba że w odniesieniu do przerabiania tatuaży, których autorami są amatorzy. Takich prac wykonujemy całkiem sporo i nie ma dla nas wyzwań beznadziejnych. Źle wykonane tatuaże można przerobić przy użyciu odpowiedniej techniki, a także wyobraźni i umiejętności, a tych nam nie brakuje. Dbamy, by sprzęt do wykonywania tatuaży zawsze był wysterylizowany, gdyż bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Z tego powodu używamy również wegańskich tuszy, które nie uczulają. Współpraca z Radiant Ink daje nam możliwość tworzenia zarówno czarno-białych, jak i kolorowych tatuaży najwyższej jakości.

Pielęgnacja ma znaczenie

Samo dobre wykonanie tatuażu to dopiero połowa sukcesu, gdyż już po jego „wydziaraniu” należy zadbać o odpowiednie nawilżenie i użycie kremu przyspieszającego gojenie. Wykonywany jest także jałowy opatrunek. Nigdy nie używamy folii, gdyż ona nie przepuszcza powietrza, co utrudnia proces gojenia. Własna linia kosmetyków do pielęgnacji tatuażu daje nam pewność, że są bezpieczne i skuteczne. Snow Tattoo Supply jest gwarancją odpowiedniego zadbania o malunek na ciele. Ponadto pomoże utrzymać odpowiednie nasycenie pigmentu. Rekomendujemy ochronę już zagojonego tatuażu poprzez stosowanie kremów z filtrem UV.

Możesz najpierw przyjść na konsultację lub umówić się od razu na wykonanie tatuażu. Musisz pamiętać, że skomplikowane i duże dzieła nie powstają podczas jednej sesji. Jednak warto uzbroić się w cierpliwość, aby potem móc z dumą nosić wybrany motyw na swoim ciele. Zapraszamy do studia SKY Tattoo w Kostrzynie nad Odrą!

Sikorskiego 16
66-470, Kostrzyn nad Odrą

tel: 507 811 885
e-mail: skytattoo.kostrzyn@gmail.com


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

captcha przepisz poniżej kod jaki widzisz obok