Studio i salon tatuażu LEGNICA

studio salon tatuażu Chorzów

Salon LEGNICA

tel: 572107665
e-mail: skytattoo.legnica@gmail.com

Najlepsi w swoim fachu

Studio tatuaży pod marką SKY Tattoo w Legnicy oferuje doskonałej jakości trwałe wzory na ciele wykonane rozmaitymi technikami. Najlepsi w swoim fachu tatuażyści służą nie tylko swoim wieloletnim doświadczeniem, ale również radą w kwestii doboru pierwszego tatuażu, czy kolejnego, będącego kontynuacją wcześniejszych i np. częścią tatuażu rękawa. W swojej pracy zachowujemy najwyższą precyzję, by powstałe dzieła spełniały wszystkie oczekiwania naszych klientów.

Tatuaże dla wszystkich, niezależnie od wieku w studiu SKY Tattoo w Legnicy

Mamy indywidualne podejście do każdego klienta. Możesz przyjść do nas z gotowym wzorem, takim, który chcesz przerobić według własnego pomysłu, czy jedynie pewną wizją, którą tatuażysta przeleje najpierw na papier, a po akceptacji wytatuuje na Twojej skórze. Nie ma dla nas granic wiekowych, wykonujemy tatuaże wszystkim osobom, które ukończyły 18 lat. Trwałe zdobienia mogą zrobić sobie w naszym studiu tatuaży także osoby starsze. Bardziej wiotka skóra jest trudniejsza w tatuowaniu, jednak profesjonaliści poradzą sobie z tym zadaniem bez trudu.

SKY Tattoo w Legnicy – prestiż, który wykracza poza granice Polski

Decydując się na tatuaże w naszym studio SKY Tattoo w Legnicy masz pewność, że oddajesz się w ręce prawdziwych profesjonalistów. Nasi tatuażyści biorą udział w prestiżowych festiwalach tatuażu zarówno w Polsce, jak i za granicą, zdobywają też wiele nagród i wyróżnień. Stale szkolimy swój warsztat i techniki tatuowania. Dzięki temu możesz wykonać w naszym studio ciekawy tatuaż blackwork, subtelny – watercolor, pełen głębi – realistyczny, czy old school – z wyraźnymi konturami. Wykonamy na ciele także skrypt prezentujący się niczym dzieło kaligrafa, czy wymagający niezwykłej precyzji i cierpliwości – dotwork bądź tatuaż Mandala. Nie ma dla nas wyzwań, którym nie bylibyśmy w stanie sprostać, choć trzeba zaznaczyć, że większe tatuaże wymagają często podzielenia pracy na etapy, aby efekt był zachwycający, a tatuaż dopracowany w każdym, nawet najdrobniejszym, szczególe.

SKY Tattoo Legnica – najlepsze kosmetyki i tusze do tatuaży

W naszym salonie tatuażu SKY Tattoo wykorzystujemy najlepszej jakości tusze Radiant Colors Ink. Nie uczulają, są wegańskie i gwarantują wyrazistość barw na długi czas, pod warunkiem odpowiedniego dbania o tatuaż. Tutaj polecamy autorską linię kosmetyków Snow Tattoo Supply. Krem do tatuażu pomoże w jego pielęgnacji, nawilży wytatuowaną skórę, zapobiegnie jej nadmiernemu łuszczeniu się i przyspieszy gojenie. Rekomendujemy używanie kosmetyków do tatuażu także po jego wygojeniu. Dzięki temu można zachować wyrazistość konturów, cieniowania, wszystkich kolorów i przejść tonalnych. Odpowiednie kosmetyki z faktorem 50+ chronią wytatuowaną skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV, a także blaknięciem tatuażu.

SKY Tattoo w Legnicy – gwarancja sterylności wykonania tatuażu

W naszym studio tatuaży zachowujemy najwyższy poziom dezynfekcji i czystości. Narzędzia są sterylizowane w autoklawie, a igły do tatuowania zawsze sterylnie zapakowane i otwierane dopiero przy kliencie. Zwracamy uwagę na przeciwwskazania do wykonania tatuażu i w razie wątpliwości radzimy, by najpierw zasięgnąć opinii lekarza. Decydując się na usługi naszego salonu tatuażu, masz gwarancję bezpieczeństwa i tego, że nie narazisz swojego zdrowia.

Niezależnie od tego, czy chcesz wykonać duży tatuaż rękaw, czy niewielki mikro tatuaż na nadgarstku, do każdego zadania podchodzimy z takim samym zaangażowaniem. Dzięki temu nasi klienci zawsze wychodzą z naszego studia tatuaży zadowoleni i chętnie wracają, by wykonać kolejną trwałą ozdobę ciała.

Odważ się i wyraź siebie poprzez tatuaż!

Aleja Piłsudskiego 14,
59-220 Legnica

tel 572107665
e-mail skytattoo.legnica@gmail.com


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

captcha przepisz poniżej kod jaki widzisz obok