Studio i salon tatuażu Leszno

studio salon tatuażu Leszno

Salon Leszno

tel: 517 325 684
e-mail: skytattoo.leszno@gmail.com

NASZA PRACA TO PASJA

SKY Tattoo Leszno

SKY Tattoo Leszno to studio tatuażu, w którym profesjonalni tatuażyści dokładają wszelkich starań, by wykonywane na ciele malunki, a właściwie wprowadzane pod skórę tusze tworzyły niezrównane obrazy, które charakteryzują się oryginalnością i kunsztownym wykonaniem.

SKY Tattoo Leszno - tatuażyści z doświadczeniem, którzy doradzą Ci jaki tatuaż do Ciebie pasuje

Często wielu klientów przychodzi do salonu tatuażu z niesprecyzowanym planem na siebie. Dobry tatuażysta uważnie Cię wysłucha, a następnie wykona wstępny szkic tatuażu. Następnie uwzględni Twoje uwagi. Po aprobacie przystąpi do bardzo szczegółowej pracy, zaczynając od konturowania, następnie wypełniając tatuaż i cieniując odpowiednio, przez co stworzy bardziej realistyczny obraz. Dobrze wykonane tatuaże w technologii 3D wyglądają rzeczywiście trójwymiarowo, a ich posiadacze z dumą je eksponują. Nasi tatuażyści posiadają duże doświadczenie w ich wykonywaniu. Nieustanie się szkolą i poprawiają swój warsztat, a także zdobywają międzynarodowe laury w konkursach dla profesjonalnych tatuażystów.

SKY Tattoo Leszno - Tatuaże subtelne, symboliczne, skrypty oraz realistyczne obrazy – wybierz motyw dla siebie

W SKY Tattoo Leszno pracują pasjonaci swojego zawodu. Dlatego nieobce są im wszelkie techniki tatuowania, a dzięki użyciu doskonałej jakości tuszy Radiant mają pewność, że technika w połączeniu z najlepszym sprzętem da efekt, który opracowali sobie w swoim kreatywnym umyśle. Wegańskie tusze nie uczulają i nadają się do każdego typu skóry. Przede wszystkim dają doskonałe odwzorowanie barw. Maszynki do wykonywania tatuaży są regularnie czyszczone w autoklawie, a tatuażyści zawsze mają pod ręką nowy zestaw sterylnych igieł, które otwierają w obecności klienta. Do dyspozycji mają różnej długości igły zarówno z prostymi, jak i zaokrąglonymi końcówkami, dzięki temu zarówno konturowanie, jak i cieniowanie mogą wykonać niezwykle precyzyjnie. Technik tatuowania jest naprawdę wiele. Jeśli preferujesz tatuaże czarne z głębią, a także abstrakcyjne wzory będące symbolem siły, to doskonałym wyborem może być blackout. Ten typ tatuowania doskonale nadaje się również do pokrycia wcześniejszych, nieudanych tatuaży. To tatuaże mocne i wyraziste dla tych, którzy nie boją się pokrycia większej ilości skóry czarnym pigmentem. Oczywiście można zdecydować się również na połączenie blackout i tatuażu plemiennego. Zwłaszcza tatuaże o bogatej symbolice są ponadczasowym wyborem. Mogą stanowić reprezentację cech charakteru, np. odwagi i hartu ducha. Dla miłośników kolorowych tatuaży polecamy te realistyczne bądź ilustracyjne. Obydwa typy tatuowania bazują na odpowiednim mieszaniu kolorów, a także cieniowaniu, a w drugim mamy niezwykle wyraźne kontury. Dla miłośników minimalizmu odpowiednim wyborem są skrypty. W SKY Tattoo Leszno możemy wykonać na Twoim ciele napis wykonany dowolną czcionką, z zachowaniem odpowiednich proporcji, zapobiegającym rozlaniu się tuszu pod skórą. Jeżeli Twoi celem jest dokładny i profesjonalny napis, nasze studio tatuażu jest najlepszym wyborem.

SKY Tattoo Leszno - Udany tatuaż od A do Z

Tatuaż rozpoczyna się od pomysłu, dalej następuje jego realizacja określoną techniką przy użyciu profesjonalnego sprzętu i tuszy. Kolejnym etapem zawsze jest odpowiednie zabezpieczenie tatuażu i przy okazji złagodzenie podrażnień po jego wykonaniu. Tatuażysta SKY Tattoo Leszno zadba o odpowiednią pielęgnacje i udzieli niezbędnych rad. Następnie na całą powierzchnię tatuażu zostanie nałożony krem z tej samej linii, który przyspiesza jego gojenie. Na samym końcu na tatuaż trafia opatrunek, który trzeba wymieniać przez kilka kolejnych dni. Trzeba wiedzieć, że używanie kosmetyków przyspieszających gojenie trwa nawet około dwa miesiące, aż do całkowitego wygojenia tatuażu. Profesjonalne podejście naszych tatuażystów sprawia, że z pewnością wyjdziesz z salonu z postanowieniem wykonania kolejnego zdobienia na skórze.

Niepodległości 47
64-100 Leszno

tel: 517 325 684
e-mail: skytattoo.leszno@gmail.com


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

captcha przepisz poniżej kod jaki widzisz obok