Studio i salon tatuażu Polkowice

studio salon tatuażu Polkowice

Salon Polkowice

tel: 533 819 855
e-mail: skytattoopolkowice@gmail.com

SKY Tattoo PolkowiceSKY Tattoo Polkowice to salon tatuażu, który jest idealnym miejscem dla wszystkich tych, którym zależy na najwyższym kunszcie wykonania malunku na ciele przy pomocy sterylnych igiełek wprowadzanych pod skórę. Na szczęście skończyły się już czasy, kiedy idąc do tatuażysty drżeliśmy o rezultat końcowy. Wybranie SKY Tattoo – profesjonalnego salonu tatuażu, to gwarancja najwyższej jakości. Tu dyskomfort wbijania igieł pod skórę jest szybko zapominany przez klientów, którzy są bardzo zadowoleni z finalnego dzieła na swojej skórze.

SKY Tattoo Polkowice – to co kryjesz pod skórą nabiera pięknych barw i kształtów, a także zupełnie nowego znaczenia

To, co kryjesz pod skórą, czyli kim naprawdę jesteś, możesz wyrazić poprzez tatuaże. W studiu tatuażu SKY Tattoo w Polkowicach nasi artyści tatuażu rozumieją to doskonale i pomogą Ci wybrać odpowiedni wzór. Oczywiście możesz udać się tu z gotowym pomysłem na siebie i oddać się w ręce jednego z mistrzów w swoim fachu. Z usług SKY Tatoo korzysta wiele znanych osobistości ze świata sportu, muzyki, czy kina, a Ty możesz do nich dołączyć. Poprzez tatuaż możesz zamanifestować swoje poglądy, zainteresowania czy zapisać na zawsze emocje związane z ważnymi wydarzeniami w Twoim życiu. Jeśli taki cel Ci przyświeca, to doskonałym wyborem będą skrypty. Możesz zdecydować się na napis w języku polskim lub języku obcym. Świetnym pomysłem są także tatuaże realistyczne, do wykonania których potrzeba więcej odwagi, ale efekt może być naprawdę oszałamiający. Tatuażysta przy użyciu konturowania i cieniowania stworzy obraz w trójwymiarze, wyglądający jak rzeczywisty. Szczególnie imponująco wygląda to w przypadku wykonywania portretów osób bliskich. Taki sposób trwałego upamiętnienia to namacalny objaw szacunku i miłości, który z pewnością przypadnie do gustu ukochanemu mężowi, partnerowi, czy dziecku. W swojej pracy tatuażyści SKY Tattoo w Polkowicach używają wegańskich tuszy Radiant, które nie powodują alergii skórnych.

SKY Tattoo w Polkowicach – poznaj podstawowe informacje przed wykonaniem tatuażu

Tatuaże po zagojeniu nie bolą, jednak od momentu wbicia pierwszych igieł do momentu całkowitego zagojenia możesz odczuwać pewien ból i dyskomfort. Możesz go jednak złagodzić. Na samym początku zrobi to za Ciebie tatuażysta nakładając piankę, a następnie krem z profesjonalnej linii Snow Tattoo Supply oraz opatrunek. Potem przez 2-3 miesiące o tatuaż trzeba dbać samodzielnie, wymieniając opatrunki co 6 godzin, przez pierwsze 3-4 dni i smarując tatuaż kremami i maściami przyspieszającymi gojenie. Pod żadnym pozorem nie możesz używać folii nieprzepuszczającej powietrza, aby nie doszło do zaparzenia miejsca, gdzie wykonywany był tatuaż, rozlania tuszu i zniweczenia pracy tatuażysty, a także Twojego oczekiwania na zagojenie tatuażu. Nie możesz również korzystać z solarium ani opalać tatuażu, kiedy skóra jeszcze się goi, a potem używać specjalnych kremów z filtrem UV, które chronić będą tatuaż przed blaknięciem. Musisz wiedzieć, że tatuażysta może odmówić wykonania tatuażu, jeśli masz alergię na metal albo jesteś w trakcie infekcji. Przepisy sanepidu są bardzo restrykcyjne, a renomowany salon tatuażu SKY Tattoo zawsze ich przestrzega. Przeciwwskazaniem do wykonania tatuażu może być także nadciśnienie, cukrzyca, a przede wszystkim choroby skóry. W takiej sytuacji musisz skonsultować się z lekarzem. Nie możesz również zatajać swojego stanu zdrowia w czasie wywiadu czy wypełniania formularzu w salonie tatuażu. Choć wymagań jest sporo świadczą one o profesjonalnym podejściu do tatuowania. Zapraszamy do konsultacji i umówienia się na wykonanie tatuażu w naszym salonie w Polkowicach!

Zapraszamy już teraz na wymarzony tatuaż.

Miłosna 10
59-100 Polkowice

tel: 533 819 855
e-mail: skytattoopolkowice@gmail.com


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

captcha przepisz poniżej kod jaki widzisz obok