Studio i salon tatuażu Słupsk

studio salon tatuażu Chorzów

Salon Słupsk

tel: 515 879 318
e-mail: skytattoo.slupsk@gmail.com

Sky Tattoo Słupsk to studio tatuażu, w którym pracują prawdziwi artyści w swoim fachu, zatem możesz liczyć na wykonanie tatuażu w jednej z wielu popularnych technik. Jeśli pragniesz mieć na swoim ciele tatuaż realistyczny, przedstawiający bliską Ci osobę czy idola, bądź napis, który wiele dla Ciebie znaczy, to chętnie go dla Ciebie wykonamy, z zachowaniem wszelkich zasad sterylności, a także najlepszej sztuki tatuowania.

Sky Tattoo Słupsk – styl pisany jakością

Tak jak za dobrą powieść można uznać taką, która ma odpowiednio poprowadzone wszystkie wątki, w które pisarz potrafi wciągnąć czytelnika poprzez zastosowany barwny, czy dostosowany do epoki język, tak w przypadku tatuaży również styl pisany jest jakością wykonania. Oznacza to, że skrypt skryptowi nierówny i udane tatuaże, to takie, które wykonane są z największą precyzją, z zachowaniem charakterystyki danej techniki tatuowania, ale również ukazujące indywidualny kunszt tatuażysty. W naszym studiu tatuażu pracują profesjonaliści, którzy ciągle szkolą swój warsztat i potrafią stworzyć na skórze prawdziwe dzieła sztuki. Wiedzą, że jeden fałszywy ruch może zniweczyć cały już włożony wysiłek, dlatego podchodzą do swojej pracy z należytą starannością, ale jednocześnie polegają na swoim doświadczeniu, dzięki czemu masz pewność, że ręka w żadnym wypadku im nie zadrży. Możesz przyjść do nas z gotowym pomysłem na tatuaż, zdjęciem czy grafiką, na podstawie której zostanie wykonany szablon, ale także zdać się na doświadczenie tatuażysty, przedstawiając ogólną koncepcję i wspólnie wypracować ostateczny wzór, który zostanie wytatuowany.

Sky Tattoo Słupsk – bezpieczeństwa wykonania tatuażu gwarantowane

Wykonując tatuaże, dbamy o najwyższy poziom sterylności, aby w żadnym wypadku nie wdało się zakażenie. Musisz wiedzieć, że po wykonaniu są one jedną dużą raną, o którą należy dbać w odpowiedni sposób. Nasi tatuażyści uczulają na to już przy wykonywaniu tatuażu, tłumacząc krok po kroku, jak w kolejnych godzinach i dniach należy dbać o wytatuowaną skórę. Używamy tylko najlepszych wegańskich tuszy renomowanego producenta Radiant, a także profesjonalnej linii produktów do pielęgnacji wytatuowanej skóry Snow Tattoo Supply. Tatuażysta zabezpieczy tatuaż kremem przyspieszającym gojenie, a następnie przyklei specjalistyczną folię paroprzepuszczalną, która chroni tatuaż przed kontaktem z zanieczyszczeniami, a także promieniowaniem UV. Poleci kosmetyki, których należy używać przez kolejne 2-3 tygodnie, gdy będzie następował powolny proces gojenia. Oczywiście warto zauważyć, że tatuaże już po wykonaniu mają piękne kolory i są niezwykle wyraziste. Jednak odpowiednie dbanie o skórę jest niezbędne, aby nie zaczęła się nadmiernie przesuszać i łuszczyć.

Sky Tattoo Słupsk – zapomnij o nieudanym tatuażu, przerabiając go na nowy!

Jeśli chcesz wykonać kolejny tatuaż, ponieważ ten, który masz na ciele, jest nieudany, to zapraszamy do naszego studia tatuażu. Jest wiele sposobów na dokonanie modyfikacji. Dobry tatuażysta potrafi to zrobić naprawdę profesjonalnie. Jedną z technik, która powstała właśnie po to, by zasłaniać nieudane dzieła samozwańczych tatuażystów, jest blackwork, która z czasem zaczęła być wybierana także na wcześniej nietatuowaną skórę. Niemniej jednak nawet kolorowy tatuaż możesz bardzo często przerobić na inny barwny wzór. Gwarantujemy, że dobierzemy taki, którego na pewno nie będziesz żałować.

Pamiętaj, że miejsce, w którym chcesz mieć tatuaż, ma wpływ na trwałość kolorów, ale również ból przy jego wykonywaniu. Jeśli decydujesz się na pierwszy tatuaż, posłuchaj rady doświadczonego tatuażysty, który zaproponuje Ci najlepsze rozwiązanie. Zapraszamy do naszego studia tatuażu SKY Tattoo w Słupsku, gdzie marzenia o idealnym tatuażu stają się rzeczywistością!

Profesora Tadeusza Kotarbińskiego 6,
76-200 Słupsk

tel 515 879 318
e-mail skytattoo.slupsk@gmail.com


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

captcha przepisz poniżej kod jaki widzisz obok