Studio I Salon Tatuażu SOCHACZEW

studio i salon tatuażu w Sochaczewie

Salon SOCHACZEW

tel: 573 970 044
e-mail: skytattoo.sochaczew@gmail.com

NASZA PRACA TO PASJA

SKY Tattoo w Sochaczewie to studio tatuażu, gdzie pracują najlepsi specjaliści w swoim fachu. Jeśli planujesz wykonać tatuaż upamiętniający ważne dla Ciebie wydarzenie, czy wyrażający Twoje zainteresowania lub światopogląd, to jest to odpowiednie miejsce, by z pomocą tatuażysty pozwolić sobie na autoekspresję.

Precyzja w każdym centymetrze

Tatuowanie się dla wielu osób jest stylem życia i możliwością uwiecznienia czasem trudnych, a innym razem szczęśliwych chwil. Ciało dla tatuażysty jest niczym płótno, na którym odpowiednio dobiera barwy, by stworzyć wybrane dzieło. Każdy tatuażysta z naszego salonu tatuażu nieustannie podnosi swoje umiejętności i chętnie podejmuje się nowych wyzwań. Wbrew pozorom wykonywanie niewielkich tatuaży na twarzy, jest tak samo wymagające jak tworzenie portretów na ramieniu czy plecach, gdyż w każdym przypadku liczy się najwyższa precyzja. Wybierając nasze usługi masz pewność, że powstanie dzieło o jakim marzyłeś.

Zawsze bezpieczne wykonywanie tatuażu

W pracy tatuażysty bardzo istotne znaczenie ma dobór odpowiedniego sprzętu oraz tuszy do tatuowania, dlatego wybieramy tylko produkty w pełni profesjonalne, które rekomendowane są przez mistrzów tatuażu z całego świata. Tak jest w przypadku Radiant Colors Ink. Mają specjalnie opracowaną recepturę, która zapewnia najwyższą głębie barw, dopasowaną do wybranego stylu tatuowania, a ponadto nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. Wegańskie tusze do tatuowania niwelują możliwość pojawienia się odczynu alergicznego, zatem są bezpieczne dla osób ze szczególnie wrażliwą skórą. Oczywiście należy pamiętać, że większość chorób skórnych jest przeciwwskazaniem do wykonywania tatuaży. Nie dotyczy to jednak blizn, które nie są świeże. Dlatego, jeśli masz na skórze nieestetyczne 2-3 letnie blizny, to możesz skutecznie przykryć je pięknym tatuażem. Jeśli masz wątpliwości czy w Twoim przypadku możliwe jest tatuowanie skóry, to polecamy konsultację z lekarzem.

Wybierz styl tatuowania, który Ci odpowiada

W naszym salonie tatuażu w Sochaczewie nie ograniczamy się do jednego stylu tatuowania. Możemy wykonać zarówno tatuaż old school, realistyczny, ilustracyjny, watercolor, plemienny, japoński, czy też dotwork. Jeśli masz złe doświadczenia związane z tatuowaniem i pozostała Ci do tego wątpliwej jakości „pamiątka” na skórze, to zgłoś się do nas. Jesteśmy w stanie naprawić, czyli przerobić większość nieudanych tatuaży. Zamiast decydować się na bardzo bolesne usuwanie, lepiej oddać się w ręce profesjonalisty, który sprawi, że stary tatuaż przestanie być widoczny, a wyłoni się nowy, estetycznie wykonany i przede wszystkim odpowiadający preferencjom.

Dbamy o Twoją skórę przed, w trakcie i po wykonaniu tatuażu

Zawsze przed wykonaniem tatuażu skóra zostaje poddana ocenie. Świeże blizny, rany uniemożliwiają jego wykonanie. Sprawdzany jest również odczyn alergiczny. Najlepsze, profesjonalne tusze do tatuowania i precyzja wykonania to dopiero część pracy, gdyż najważniejszy jest proces gojenia. Jako profesjonaliści zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego tuż po tatuowaniu używamy naszej autorskiej linii kosmetyków do pielęgnacji skóry Snow Tattoo Supply. Doskonale nawilża Twoją skórę i przyspiesza proces gojenia. Udzielamy również wskazówek, w jaki sposób samodzielnie dbać o tatuaż w newralgicznym czasie odbudowy skóry po wykonaniu tatuażu.

Serdecznie zapraszamy do SKY Tattoo w Sochaczewie wszystkie zainteresowane osoby pełnoletnie. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy wychodził z naszego studia tatuażu nie zadowolony, a zachwycony.

Zapraszamy już teraz na wymarzony tatuaż.

Warszawska 31 (1. piętro)
96-500 Sochaczew

tel: 573 970 044
e-mail: skytattoo.sochaczew@gmail.com


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

captcha przepisz poniżej kod jaki widzisz obok