Studio i salon tatuażu Starogard Gdański

studio salon tatuażu Starogard Gdański

Salon Starogard Gdański

tel: 732 800 058
e-mail: skytattoo.starogard@gmail.com

SKY Tattoo w Starogardzie Gdańskim to salon tatuażu, w którym ciało traktowane jest jako płótno, a każdy tatuaż ma być swoistym dziełem sztuki, niezależnie od tego czy jest to niewielki napis wykonany na nadgarstku czy rękaw tworzony przy okazji kilku spotkań z tatuażystą. Robiąc sobie tatuaż nie powinieneś najwyższej wagi przywiązywać do ceny, wszak za wybitne dzieło sztuki zawsze trzeba odpowiednio zapłacić, aby nagrodzić w ten sposób artystę, który misternie dobierał kolory i igły, aby na ciele powstało dokładnie to, czego życzy sobie klient.

SKY Tattoo Starogard Gdański – przygoda ze sztuką tatuowania w naszym profesjonalnym studiu tatuażu

Konotacji ze sztuką w profesjonalnym tatuażu jest zaskakująco dużo, dlatego naszych tatuażystów nie zaskoczy żaden pomysł, a do każdego wyzwania podchodzą z ogromnym zapałem, wszak to dla nich możliwość rozwoju kunsztu tatuowania. Nie musisz jednak się obawiać, gdyż wszyscy tatuażyści zatrudnieni w naszym studiu tatuażu posiadają odpowiednie doświadczenie i wiedzę, by poradzić sobie nawet z bardzo skomplikowanym zleceniem, a wszystko dlatego, że nieustannie się doszkalają i śledzą nowinki w branży. Biorą udział w konkursach dla tatuażystów z całego świata, gdzie odnoszą znaczące sukcesy. Ponadto zbierają tam cenne doświadczenie i inspiracje do wykonywania tatuaży w różnorodnym stylu, zarówno z użyciem cieniowania, jak i według starej szkoły tradycyjnego stylu tatuowania, z wyraźnymi konturami, motywami czaszek, czy pin-up w rolach głównych.

SKY Tattoo w Starogardzie Gdańskim – pracujemy tylko na profesjonalnym sprzęcie i kosmetykach

Salony tatuażu różnią się między sobą nie tylko umiejętnościami zatrudnionych tatuażystów, ale również jakością wykorzystywanych w pracy tuszy, maszynek, igieł, a także kosmetyków do pielęgnacji. We wszystkich oddziałach SKY Tatoo, także w Starogardzie Gdańskim, używamy tylko najwyższej klasy, profesjonalnego sprzętu do tatuowania, który regularnie poddawany jest obowiązkowej sterylizacji w autoklawie,a także wegańskich, nieuczulających tuszy Radiant. Igły są zawsze jednorazowego użytku i dobierane w zależności od stylu tatuowania. Do jednego tatuażu często używa się kilku rodzajów igieł, zarówno do konturowania, jak i cieniowania, gdyż różnią się nie tylko długością, ale także końcówkami: zaokrąglonymi – round lub płaskimi – magnum. Warto zauważyć, że igły zarówno do konturowania, jak i cieniowania są ze sobą zlutowane. W jednym zestawie może znajdować się od trzech do nawet siedemnastu zlutowanych ze sobą igieł, co zapewnia największą precyzję wykonywanego tuszem rysunku wprowadzanego pod powierzchnię skóry pod kątem około 45 stopni. Tatuażysta zawsze zaopatrzony jest w rękawiczki jednorazowego użytku. Po wykonaniu tatuażu nakłada na niego ręcznie specjalną piankę profesjonalnej linii Snow Tattoo Supply, a następnie spłukuje ją letnią wodą. Potem następuje nałożenie kremu przyspieszającego gojenie i opatrunku. Tatuażysta zawsze instruuje, w jaki sposób należy obchodzić się z tatuażem w czasie gojenia, które może trwać około 2 miesięcy. W naszym salonie tatuażu w Starogardzie Gdańskim możesz zatem liczyć na fachowe doradztwo.

SKY Tattoo w Starogardzie Gdańskim to miejsce, gdzie możesz dopasować tatuaż do swojego temperamentu i osobowości. Możesz przyjść z gotowym pomysłem lub zdać się na kreatywność profesjonalnego tatuażysty, który rzecz jasna przedstawi Ci najpierw rozrysowany projekt tatuażu. Z tatuaży ludzkość korzysta już od czasów starożytnych, gdzie także miały znaczenie symboliczne. Tatuaże symboliczne to zawsze dobry pomysł, który można wykonać zarówno w makro, jak i mikroskali. Wybierz wzór, który idealnie pasuje do Ciebie, a nasi artyści zajmą się resztą!

Zapraszamy już teraz na wymarzony tatuaż.

Chojnicka 48
83-250 Starogard Gdański

tel 732 800 058
e-mail skytattoo.starogard@gmail.com


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

captcha przepisz poniżej kod jaki widzisz obok