Studio i salon tatuażu TCZEW

studio salon tatuażu Tczew

Salon TCZEW

tel: 884 852 885
e-mail: skytattoo.tczew@gmail.com 

NASZA PRACA TO PASJA

Zanim marka SKY Tattoo ruszyła na podbój polskiej branży zdobienia ciała, zespół tatuażystów z Polski otworzył studio w Holandii. Dziś mamy aż 7 punktów w Polsce i 2 za granicą. Pracuje dla nas międzynarodowy zespół fachowców, a dzieła wykonywane przez nich nagradzane są na polskich i zagranicznych festiwalach tatuażu. Nasi Klienci reprezentują praktycznie wszystkie grupy wiekowe – od uczniów po emerytów.

Uznana marka

W SKY Tattoo wymarzone zdobienia wykonują sportowcy, celebryci i aktorzy. Realistyczne i artystyczne dzieła, które powstają w naszych salonach tatuażu sprawiły, że wspierają nas gwiazdy polskiego MMA, między innymi Gracjan Szadziński oraz Borys Mańkowski – zawodnik cieszący się ogromną popularnością wśród miłośników sportu. Zyskaliśmy również status oficjalnego salonu Harley Davidson Szczecin. Amerykański producent tuszów do tatuaży, Radiant Colors Ink objął SKY Tattoo swoim prestiżowym patronatem.

Tatuaże na światowym poziomie

Specjalnością SKY Tattoo są artystyczne zdobienia ciała. Bez trudu wykonujemy skomplikowane wzory, składające się z wielu barw i odcieni. Stosowana technika pracy pozwala naszym tatuażystom na realistyczne odwzorowanie wszystkich detali rysunku, a nawet nadanie im wrażenia trójwymiarowości. W pracy korzystamy z najwyższej klasy tuszów do tatuaży, produkowanych przez Radiant Colors Ink. Zachęcamy Klientów również do skorzystania z kosmetyków Snow Tattoo Cream, które ułatwiają pielęgnację skóry po zdobieniu.

Restrykcyjne standardy higieniczne

Tatuowanie jest zabiegiem, który powinien podlegać takim samym rygorom, jak usługi kosmetyczne oraz medyczne. W salonach tatuażu SKY Tattoo zapewniamy bezpieczne, higieniczne warunki zdobienia ciała. Dbamy również o to, by Klienci czuli się komfortowo.

Wybierz dowolny wzór tatuażu. Wykonamy go dla Ciebie

Zapraszamy na tatuaż na Państwa wymarzony tatuaż.

ul. Obrońców Westerplatte 28
83-110 Tczew

tel 884 852 885
e-mail skytattoo.tczew@gmail.com 


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

captcha przepisz poniżej kod jaki widzisz obok