Studio I Salon Tatuażu ZGORZELEC

studio salon tatuażu Zgorzelec

Salon ZGORZELEC
Tel +48 789 167 467
Email skytattoo.zgorzelec@gmail.com

SKY Tattoo w Zgorzelcu to miejsce, które łączy pasjonatów tatuażu, zarówno tych profesjonalnie zajmujących się sztuką zdobień na ciele, jak i miłośników zdobienia własnego ciała. Każdy tatuażysta jest niczym artysta-malarz starannie planujący każdy etap powstawania dzieła. Dzięki ogromnemu doświadczeniu może odwzorować na „żywym płótnie” zdjęcie bliskiej osoby, dowolną grafikę czy skrypt, niezależnie od wybranego stylu kaligraficznego.

Zrealizujemy Twoją wizję, by powstało prawdziwe dzieło sztuki tatuażu

Nasz salon tatuażu jest otwarty na Twoje propozycje, a Nasi artyści tatuażu mogą rozwinąć pomysł lub zaproponować własną wizję danego tematu uprzednio szkicując wzór, który przed tatuowaniem musi zostać przez Ciebie zaakceptowany. Stale odbywane szkolenia w Polsce i poza jej granicami pozwalają Nam sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów, a także czerpać wiedzę i inspirację od najlepszych w tym fachu, do których, co warto podkreślić, należą także Nasi tatuażyści.

Sława, która niesie się daleko poza granice Polski

W studio tatuażu w Zgorzelcu wykonujemy skomplikowane wzory tatuażu różnymi technikami, m.in. realistyczną, ilustracyjną, dotwork, blackwork, czy też biomechanice. Na Twoim ciele mogą powstać wyglądające jak żywe obrazy w 3D, którymi na co dzień zachwycają się nawet osoby sceptyczne wobec tatuowania. Nasze tatuaże są podziwiane nie tylko w Polsce, ale także daleko poza jej granicami, gdyż bierzemy udział w licznych konkursach dla tatuażystów, na których zdobywamy nagrody i wyróżnienia. Tworzymy dzieła zarówno czarnym, jak i kolorowym tuszem, łącząc poszczególne techniki tatuowania.

Najwyższej jakości produkty do tatuowania

W naszej pracy w salonie tatuażu w Zgorzelcu wykorzystujemy tylko najwyższej jakości tusze do tatuowania o wegańskiej formule. Od lat naszym zaufaniem cieszą się produkty Radiant Colors Ink. Mamy pewność, że są bezpieczne dla skóry, a kolory są doskonale odwzorowane i nasycone. Dzięki temu odpowiednio pielęgnowany tatuaż może się efektownie prezentować przez lata.

Dbałość o tatuaże to podstawa

Wszystkim naszym klientom przypominamy o konieczności właściwej pielęgnacji wytatuowanej skóry. Rekomendujemy naszą linię kremów przyspieszających gojenie tatuażu i pozwalających utrzymać jego wyrazistość przez wiele lat. Snow Tattoo Cream to produkty przetestowane dermatologicznie, które zagwarantują odpowiednie nawilżenie i odżywienie skóry. Co ważne są polecane także dla alergików. W przypadku wygojonej skóry zalecamy stosowanie kosmetyków dedykowanych do tatuaży, dzięki którym nie zaczną blaknąć pod wpływem promieniowania UV, a więc posiadających filtr ochronny.

Bezpieczne wykonanie masz gwarantowane

Pragniemy podkreślić, że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Używamy profesjonalnych tuszy, które bardzo rzadko wywołują reakcje alergiczne. Tatuowanie odbywa się w ścisłym reżimie sanitarnym. Dbamy o sterylność naszych rąk, a także używanego sprzętu. Dzięki wskazówkom tatuażysty zawsze masz świadomość, jak pielęgnować swój tatuaż, by zminimalizować ryzyko infekcji podczas procesu gojenia. Pierwsze zabezpieczenie tatuażu wykonuje tatuażysta, stosując właściwe procedury.

Do naszego studia tatuażu w Zgorzelcu zapraszamy wszystkie osoby, które ukończyły 18 rok życia i nie mają przeciwwskazań do wykonania tatuażu. Chętnie przyjmujemy również osoby w wieku dojrzałym, gdyż na spełnienie swoich marzeń o tatuażu nigdy nie jest za późno.

Nie czekaj i zapisz się na wizytę w salonie tatuażu już dziś! Na pewno sprostamy Twoim oczekiwaniom.

Bohaterów Getta 2/2
59-900 Zgorzelec

tel +48 789 167 467
e-mail skytattoo.zgorzelec@gmail.com


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

captcha przepisz poniżej kod jaki widzisz obok