Studio i salon tatuażu CHOJNICE

studio salon tatuażu Chojnice

Salon CHOJNICE

tel: 696 506 176
e-mail: skytattoochojnice1@gmail.com

NASZA PRACA TO PASJA

SKY Tattoo w Chojnicach to profesjonalny salon tatuażu, w którym zatrudnieni są pasjonaci tatuowania. Zdajemy sobie sprawę, że decyzja o wykonaniu pierwszego tatuażu bywa spontaniczna i podjęta pod wpływem impulsu, a czasem poparta długimi przemyśleniami. Niezależnie od tego z jakiego powodu klienci trafiają do naszego studia tatuażu, staramy się im doradzić najlepsze rozwiązanie, z którego będą zadowoleni, podobnie jak twórca, który wkłada w jego wykonanie mnóstwo pasji, a także precyzji. Wszak tyle ile osobowości, tyle historii i różnych celów tatuowania, zarówno różnorodnego wyrażenia siebie, jak i upamiętnienia szczególnych chwil lub osób.

Wybierz subtelny lub pełen głębi obrazu styl tatuowania

Wykonujemy tatuaże różnorodnymi technikami, dlatego każdy może znaleźć coś odpowiedniego. Skrypty są zawsze ponadczasowym wyborem, a tatuażysta dobierze odpowiednią czcionkę, aby niezależnie od wielkości tatuaż prezentował się doskonale. Można wybrać realistyczny styl z cieniowaniem lub old schoolowy, pełny tatuaż. Dla tych, którzy chcą postawić na subtelność oferujemy tatuaże watercolor, wyglądające niczym dzieła impresjonistów. Dzięki temu, że nasi tatuażyści stale uczestniczą w szkoleniach i konkursach międzynarodowych, są w stanie wykonać tatuaże w bardzo różnorodnej stylistyce. Szczególną popularnością cieszą się tatuaże 3D, czyli realistyczne odwzorowania z zachowaniem głębi obrazu. Taki tatuaż chce się eksponować przez cały czas.

Profesjonalny sprzęt i kosmetyki to podstawa

W naszej pracy wykorzystujemy profesjonalne tusze do tatuowania Radiant Colors Ink. To wegańska linia, która w żaden sposób nie podrażnia skóry, nie występuje zatem odczyn alergiczny. Oczywiście dla pewności, przed wykonaniem tatuażu, sprawdzana jest reakcja skórna. Tatuażyści pracują tylko i wyłącznie na sterylnym sprzęcie, z zachowaniem zasad higieny. Dokładamy wszelkich starań, by nie tylko tatuaż wyglądał doskonale, ale również skóra po wprowadzeniu tuszu goiła się w odpowiednim tempie. Zatem tuż po wykonaniu tatuażu zabezpieczamy go przy użyciu kosmetyków z profesjonalnej linii do pielęgnacji tatuażu Snow Tattoo Cream, opracowanej przez SKY Tattoo i przetestowanej dermatologicznie. Rekomendujemy naszym klientom ich zakup, by tatuaż w okresie gojenia był odpowiednio nawilżony a proces gojenia przebiegał bez żadnych komplikacji. Udzielamy szczegółowych wskazówek, w jaki sposób należy dbać o tatuaż i jak ważna jest ochrona przed promieniowaniem UV dla ochrony skóry czy też tatuażu przed blaknięciem.

Profesjonalne doradztwo, na które możesz liczyć

W studio tatuażu Sky Tattoo w Chojnicach wykonasz nowe tatuaże, ale zajmujemy się również przeróbką tych nieudanych, bądź takich, które nie były do końca przemyślane. Tatuażysta nigdy nie korzysta z gotowych wzorów i przed przystąpieniem do tatuowania wykonuje wstępny szkic, a po jego zaakceptowaniu przystępuje do pracy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkie osoby pełnoletnie. Korzystając z naszych usług masz gwarancję najwyższej jakości wykonania. Oczywiście należy pamiętać, że duże tatuaże, zawierające wiele szczegółów nie mogą być wykonane w czasie jednej wizyty w salonie tatuażu. Trzeba również wziąć pod uwagę czas gojenia jego poszczególnych elementów. Każdy tatuaż może być rozwijany w czasie kolejnego tatuowania. Radzimy również bardzo dobrze przemyśleć miejsce, gdzie ma być wykonany tatuaż, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza taka ozdoba skóry. W tej kwestii również można liczyć na nasze profesjonalne doradztwo. Warto umówić się na konsultację, by dobrać odpowiedni motyw, a nawet zabrać ze sobą zdjęcia, grafiki, które przypadły do gustu i chce się je odwzorować na skórze.

Zapraszamy już teraz na wymarzony tatuaż.

Sukienników 11
89-620 Chojnice

tel 696 506 176
e-mail skytattoochojnice1@gmail.com


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

captcha przepisz poniżej kod jaki widzisz obok