Studio i salon tatuażu PIŁA

studio salon tatuażu piła

Salon PIŁA
Tel  739 057 014
Email skytattoo.pila@gmail.com

NASZA PRACA TO PASJA

Chcielibyśmy Państwa zapoznać bliżej z marką SKY Tattoo. Nasze salony znajdują się w Polsce i za granicą. Marka SKY Tattoo powstała w Holandii i tam było Nasze 1-sze studio tatuażu. Nasi artyści są wysokiej klasy specjalistami jeśli chodzi o tatuaż. Słowa te są poparte licznymi nagrodami jakie zdobywamy na prestiżowych konwentach oraz wysoką renomą jaka cieszy się Nasza marka w Polsce oraz za granicą. Ja postaram się Państwu pokazać Naszą wyjątkowość w tej branży. Od 2016 roku jesteśmy sponsorowani przez jednego z największych producentów tuszy do tatuażu Radiant Colors Ink z USA. Mamy własną linie kosmetyków do pielęgnacji wytatuowanej skóry. Jesteśmy oficjalnym salonem Harley Davidson Szczecin. Z Naszych usług korzystają sportowcy, celebryci i aktorzy. Ogromnym wyróżnieniem dla Nas jest fakt, że SKY TATTOO wspierają gwiazdy polskiego MMA, między innymi Gracjan Szadziński oraz cieszący się największą popularnością Borys Mańkowski. Zdobyliśmy dziesiątki nagród na konwencjach tatuażu w Polsce i za granicą. Co pokazuje Nasz ogromny wkład w rozwój tatuażu artystycznego na świecie. Artyści pracujący w SKY Tattoo pochodzą z różnych krajów Europy. I muszą spełniać naprawdę wysokie kryteria żeby móc pracować w Naszych salonach tatuażu.

Nasz salon tatuażu w Pile jest stale zaopatrywany w najlepsze gatunkowo tusze, pochodzące od naszego sponsora – firmy Radiant Colors Ink ze Stanów Zjednoczonych. Dzięki temu zyskują Państwo gwarancję, że wykonany tatuaż zachwyci bogactwem barw i ich wyrazistością. Czarny kolor nie będzie natomiast sprawiał wrażenia „wyblakniętego”, co zdarza się w przypadku wykorzystania słabszych gatunkowo barwników.

Studio tatuażu w Pile to miejsce zarówno dla osób, które mają ściśle sprecyzowane preferencje co do planowanego tatuażu, jak i dla tych, którzy jeszcze zastanawiają się, który projekt wybrać. Zapraszamy na spotkanie, podczas którego specjalista doradzi Państwu i wskaże przykładowe prace. Decyzję co do wyboru pozostawi jednak zawsze klientowi.

Nasze wzory tatuaży w Pile robią prawdziwą furorę. Ze względu na indywidualne podejście do każdej realizacji, nigdy nie spotykamy się z głosami niezadowolenia – nie ma bowiem ryzyka, że wykonany tatuaż okaże się bliźniaczo podobny do tego, który widzimy u znajomego lub u całkiem obcej osoby. Nie posługujemy się pospolitymi szablonami.

Zapraszamy na tatuaż na Państwa wymarzony tatuaż.

Wojska Polskiego 16
64-920 Piła

Tel  793 057 014
Email skytattoo.pila@gmail.com


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

captcha przepisz poniżej kod jaki widzisz obok