Studio i salon tatuażu RADOM

studio salon tatuażu Radom

Salon RADOM

tel: 884 875 887
e-mail: skytattoo.radom@gmail.com 

NASZA PRACA TO PASJA

Jesteśmy wysokiej klasy specjalistami od tatuażu artystycznego. Tatuaże robimy w różnych stylach wedle wymagania klienta. Nasi tatuatorzy są nagradzani na różnych światowych konwencjach. Nasze salony tatuażu znajdują się w 2 krajach. Tatuaż to nasza pasja w którą wkładamy serce. Do każdego tatuażu podchodzimy indywidualnymi wytycznymi klienta. A nasze prace są projektami autorskimi są nie powtarzalne i wykonane na najwyższym światowym poziomie. Sprostamy każdym wymaganiom Państwa jeśli chodzi o tatuaż nie boimy się też wyzwań. Mogą Państwo również liczyć na fachową pomoc przy doborze tatuażu. Zrobimy również dzieło sztuki z niechcianego tatuażu. A wszystko to odbywa się w miłej atmosferze zachowaniem wszelkich najwyższych standardów higieny.

W salonie tatuażu w Radomiu wykonujemy prace przy użyciu wysokogatunkowych tuszy Radiant Colors Ink ze Stanów Zjednoczonych, z którą to firmą prowadzimy stałą współpracę. Gwarantują one trwałość i wyrazistość, niezbędną do tego, by tatuaż efektownie się prezentował. Dodatkowo oferujemy też specjalne kosmetyki do skóry z tatuażem.

Zapraszamy osoby, które interesują oryginalne, niepowtarzalne wzory tatuaży. W Radomiu nasz punkt oferuje indywidualne podejście do klienta, dokładne wysłuchanie jego sugestii czy wyjaśnienie ewentualnych wątpliwości. W końcu tatuaż to rzecz na całe życie, dlatego dobrze jest poradzić się specjalisty przed pierwszym użyciem kartridża, zwłaszcza jeżeli wcześniej nie uczestniczyło się w podobnym zabiegu.

Zachęcamy do obejrzenia galerii prac studia tatuażu w Radomiu, w której znajdą Państwo przeróżne koncepcje artystyczne, przeniesiona z wielką dokładnością na ludzką skórę. Przyjdź, jeżeli Ty również chcesz nosić na sobie takie dzieło sztuki!

Stanisława Moniuszki 6B
Radom

tel 884 875 887
e-mail skytattoo.radom@gmail.com 


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

captcha przepisz poniżej kod jaki widzisz obok