Studio i salon tatuażu Skwierzyna

studio salon tatuażu Chorzów

Salon Skwierzyna

tel: 533 819 855
e-mail: skytattoo.skwierzyna@gmail.com

SKY Tattoo Skwierzyna

SKY Tattoo Skwierzyna to studio tatuażu, gdzie dużą wagę przywiązujemy do jakości i dokładności wykonania. Musisz wiedzieć, że im większy tatuaż i więcej szczegółów tym, więcej czasu potrzeba na jego wykonanie, dlatego niejednokrotnie praca przy tatuażu nie jest wykonywana podczas jednej sesji, ale nawet kilku. Dotyczy to tatuaży na dużych powierzchniach ciała, składających się z kilku obrazów wzajemnie ze sobą korelujących.

SKY Tattoo Skwierzyna – Naprawimy Twój Nieudany Tatuaż.

Prawdziwy tatuażysta nie boi się żadnego wyzwania. Dlatego bez wahania możesz przyjść do nas, aby naprawić to, co samozwańczy artysta wykonał na Twoim ciele. Podejmujemy się nawet pozornie beznadziejnych wyzwań, gdyż prawie każdy tatuaż jest do uratowania, poprzez jego umiejętne przerobienie. Oczywiście na tego typu zabieg możesz zdecydować się również wtedy, gdy tatuaż został dobrze wykonany, ale zwyczajnie już Ci się nie podoba i nie chcesz go dłużej mieć na swoim ciele.

SKY Tattoo Skwierzyna – Doradzimy Ci Najlepsze Rozwiązanie

Nie każdy musi mieć na ręku wielką dziarę i rozumiemy, że są osoby, które preferują bardziej subtelne tatuaże. Im proponujemy zawsze modne i ponadczasowe skrypty. Oddając się w ręce tatuażysty i powierzając mu wykonanie napisu w języku obcym musisz wiedzieć, że nie musi on być poliglotą, zatem sam musisz zweryfikować czy np. napis chiński, który chcesz wykonać na pewno oznacza to, co myślisz. W przypadku międzynarodowego języka jakim jest angielski nie będzie takiego problemu, jednak w przypadku innych uczulamy naszych klientów, aby zachowali czujność. Napis zostanie odpowiednio dopasowany do wybranego fragmentu ciała, na którym chcesz, aby się znalazł. Ciało dla tatuażysty jest jak płótno dla artysty, a tatuażyści SKY Tattoo wiedzą jaką czcionkę należy dobrać, aby napis był czytelny i się udał. Wielkość tutaj również ma znaczenie, aby nie dopuścić do rozlania tuszu pod skórą i powstania nieestetycznej, bezkształtnej plamy. Oddając się w ręce specjalistów z naszego salonu tatuażu masz pewność, że coś takiego nie będzie miało miejsca. Tatuażyści regularnie się szkolą, a także uczestniczą w konkursach dla profesjonalistów, które są dla nich źródłem natchnienia przy wykonywaniu kolejnych dzieł. Niechętnie korzystają z gotowych wzorów, gdyż swoją pracę traktują twórczo. Jeśli jednak bardzo chcesz możesz skorzystać z próbnika dostępnego w salonie tatuażu, bądź też wykonać wzór, który tatuażysta ma w swoim portfolio.

SKY Tattoo Skwierzyna – Jak Przygotować Się Do Wykonania Tatuażu?

Przed wykonaniem tatuażu powinniście być absolutnie pewni, że tego właśnie chcecie, gdyż jego usunięcie to żmudny zabieg wykonywany w gabinecie lekarskim. Nie możecie korzystać też przed zabiegiem z solarium, a także brać leków rozrzedzających krew. W salonie tatuażu zawsze wykonywany jest wywiad na temat stanu zdrowia. Nie możecie niczego zataić, gdyż wykonanie tatuażu może być w takiej sytuacji niebezpieczne. Przeciwwskazaniem może być choroba skóry, cukrzyca, czy nadciśnienie. Ważne, aby możliwość wykonania tatuażu skonsultować z lekarzem. Tatuaży nie wykonujemy u osób przechodzących infekcję. Gwarantujemy, że nasi tatuażyści regularnie przechodzą badania lekarskie, a także przestrzegają zasad dotyczących sterylnego wykonywania tatuaży. Do sterylizacji sprzętu używamy autoklawu, a igły są zawsze jednorazowego użytku. Warto wiedzieć, że tatuaż może wywoływać ból, a tatuażysta może odmówić wykonania tatuażu, jeśli zauważy objawy alergii na metal. Zdrowie zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Jeśli nie ma przeciwwskazań, na Twoim ciele może powstać prawdziwe dzieło sztuki w wybranym przez Ciebie stylu

 

Bolesława Chrobrego 11E/2
66-440 Skwierzyna

 

tel 533 819 855
e-mail skytattoo.skwierzyna@gmail.com


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

captcha przepisz poniżej kod jaki widzisz obok