Studio i salon tatuażu STARGARD

studio salon tatuażu stargard

Salon STARGARD

tel: 518 036 030
e-mail: skytattoo.stargard@gmail.com

NASZA PRACA TO PASJA

Jesteśmy wysokiej klasy specjalistami zajmującymi się wykonywaniem tatuażów artystycznych. Tatuaże robimy w różnych stylach oraz różnymi technikami. Nasi tatuatorzy są nagradzani na różnych światowych konwencjach. Nasze salony tatuażu znajdują się w 2 krajach w tym kilka salonów w Polsce (ciągle otwieramy kolejne salony). Tatuaż to nasza pasja w którą wkładamy serce. Do każdego tatuażu podchodzimy indywidualnymi wytycznymi klienta (doradzając klientowi na każdym etapie powstawania tatuażu). Nasze prace są projektami autorskimi są nie powtarzalne i wykonane na najwyższym światowym poziomie. Sprostamy każdym wymaganiom Państwa jeśli chodzi o tatuaż. Mogą Państwo również liczyć na fachową pomoc przy doborze tatuażu. Zrobimy również dzieło sztuki z niechcianego tatuażu. A wszystko to odbywa się w miłej atmosferze zachowaniem wszelkich najwyższych standardów higieny.

Prezentowany salon tatuażu w Stargardzie to miejsce, gdzie nie korzysta się z popularnych szablonów. Naszym celem jest zupełnie odwrotny efekt – każda wykonana praca jest oryginalna i indywidualna, dopasowana idealnie do osoby noszącej tatuaż. Dzięki temu nie ma ryzyka, że nagle natknie się ona na kogoś, kto ma bliźniaczo podobną dziarę.

Studio tatuażu w Stargardzie posługuje się najwyższej klasy tuszami, dostarczanymi przez firmę Radiant Colors Ink z USA. Dzięki temu zyskują Państwo wyraziste barwy i trwały efekt – nie ma obaw, że gotowa praca będzie „blada”, co zdarza się, jeżeli użyje się podrzędnych produktów podczas realizacji.

Jeżeli interesują Cię oryginalne wzory tatuaży w Stargardzie, to sprawdź naszą galerię prac. To tylko skromna próbka tego, co dotychczas zamówili nasi klienci. Przyjdź do nas osobiście, by ujrzeć więcej! Jeżeli nie znajdujesz na stronie odpowiedzi na któreś ze swoich pytań, zadaj je poprzez formularz obok.

Zapraszamy na tatuaż na Państwa wymarzony tatuaż.

Chojnicka 48
83-250 Stargard

tel 518 036 030
e-mail skytattoo.stargard@gmail.com


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

captcha przepisz poniżej kod jaki widzisz obok