Studio i salon tatuażu SZCZECIN

studio salon tatuażu Szczecin

Salon SZCZECIN
Tel  796 057 014 
Email skytattoo.szczecin@gmail.com

Studio tatuażu Sky Tattoo
NASZA PRACA TO PASJA

Na mapie salonów tatuażu SKY Tattoo pojawiło się w 2015 roku. Kilka miesięcy później zdobyliśmy swoją pierwszą nagrodę na konwencji tatuażu. Dziś już nagród nie sposób zliczyć. Przez ten czas wykonaliśmy masę pozytywnej pracy która pozwoliła nam na wejście na salony światowego tatuażu. SKY Tattoo to dziś znana marka w Polsce i zagranicą. Nasze salony są w kilku krajach i cały czas staramy się rozwijać i sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Nasza ciężka praca i tatuaże najwyższej jakości nie zostały nie zauważone. Dziś mamy sponsora z USA firmę Radiant Colors własną linie kosmetyków do pielęgnacji tatuaży. Tylko najlepsi w branży mogą liczyć na takie kontrakty reklamowe.

Na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim zadowolenie klienta – zarówno od razu po opuszczeniu naszego salonu tatuażu w Szczecinie, jak i po latach od wizyty. Dlatego też zawsze omawiamy szczegóły projektu z klientem i odpowiadamy na wszelkie pytania. Jeżeli nie wiesz, który tatuaż wybrać, pomożemy i doradzimy, ale decyzja zawsze pozostanie po Twojej stronie. Odwiedzając studio tatuażu w Szczecinie zyskujesz gwarancję, że użyjemy tylko najlepszego gatunkowo tuszu. Dzięki niemu będziesz z dumą prezentować tatuaż przez długi czas, a barwy pozostaną żywe i wyraziste.

Wybierając nasze wzory tatuaży w Szczecinie nie spotkasz osób, które mają do złudzenia podobne prace na swojej skórze. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zawsze z dala od „oklepanych” już szablonów, które prędzej wzbudzają uśmiech politowania na twarzach znajomych niż autentyczny podziw. Sprawdź galerię dotychczasowych prac, by zyskać dodatkową inspirację. Jeżeli natomiast nie jest Ci to potrzebne, bo masz już swój typ – zapraszamy do salonu!

Edmunda Bałuki 5
70-406 Szczecin

Tel 796 057 014
Email skytattoo.szczecin@gmail.com


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

captcha przepisz poniżej kod jaki widzisz obok