Studio i salon tatuażu KOSTRZYN NAD ODRĄ

studio salon tatuażu Kostrzyn nad Odrą

Salon KOSTRZYN NAD ODRĄ

tel: 791 971 003
e-mail: skytattoo.kostrzynnadodra@gmail.com

NASZA PRACA TO PASJA

SkyTattoo Kostrzyn to miejsce, w którym prawdziwa pasja łączy się z profesjonalizmem. Doświadczeni tatuażyści tworzą na skórze małe dzieła sztuki. W swojej pracy wykorzystują zarówno wrodzony talent, jak i głębokie zaangażowanie. Podczas przygotowywania zdobień posługują się swoim wieloletnim doświadczeniem oraz bujną, wręcz nieograniczoną wyobraźnią. Sława naszych tatuażystów nie jest widoczna jedynie na terenie ojczystego kraju, ale również sięga daleko poza granice Polski. Mają na to wpływ przede wszystkim: stale szkolony warsztat oraz udział w licznych konkursach. Połączenie pasji, umiejętności i ciężkiej pracy pozwala na obsługę każdego klienta, niezależnie od jego wieku - od ucznia po emeryta.

Jakość usług.

Salon tatuażu Kostrzyn nad Odrą witał już u swych drzwi sportowców, celebrytów i aktorów. Pracowaliśmy dla najlepszych, a także najbardziej wymagających klientów. Wynika to z indywidualnego podejścia do każdego człowieka, które cieszy się dużym uznaniem. W naszych progach wszyscy otrzymują solidną dawkę cierpliwości, staranności oraz zrozumienia. Dzieła twórców są bardzo realistyczne i precyzyjne. Kostrzyn nad Odrą studio tatuażu spełnia marzenia o trwałych oraz unikatowych zdobieniach.

Międzynarodowa renoma.

Salon tatuażu w Kostrzyniu nad Odrą specjalizuje się w zdobieniu ciała w skomplikowane wzory, składające się z wielu barw i odcieni. Nasza technika pracy pozwala na stworzenie realistycznych odwzorowań wszystkich detali rysunku. Systematycznie bierzemy udział w wielu znanych festiwalach tatuażu – polskich i zagranicznych. Zdobywamy na nich wyróżnienia oraz nagrody. Dzięki temu nasi twórcy cieszą się uznaniem na arenie międzynarodowej, a ich dzieła mogą konkurować ze zdobieniami najpopularniejszych i najbardziej cenionych artystów na świecie.

Odpowiednie produkty.

Praca to my. W tworzenie wzorów wkładamy serce, dlatego pragniemy dawać swoim klientom wszystko to, co najlepsze. Z tego powodu korzystamy z najwyższej jakości tuszów do tatuaży, produkowanych przez Radiant Colors Ink. Są one bezpieczne dla skóry, gwarantują odpowiednie nasycenie barw i trwałość zdobień.

Pielęgnacja tatuażu.

Studio tatuażu w Kostrzyniu nad Odrą kładzie duży nacisk na prawidłowe dbanie o świeżo wykonany malunek. W związku z tym, że posiadamy własną linię starannie dobranych i przetestowanych preparatów, zachęcamy do ich stosowania. Linia kosmetyków Snow Tattoo Cream ma za zadanie znacząco ułatwić pielęgnację skóry po zdobieniu. Produkty nawilżają i odżywiają skórę oraz przyspieszają proces gojenia. Nie powodują alergii, dlatego mogą być z powodzeniem używane przez wszystkich miłośników tatuaży.

Restrykcyjna higiena.

Opisywane studio tatuażu Kostrzyn nad Odrą wykonuje zabiegi, które wymagają należytej dbałości o higienę. Zapewniamy Państwa o bezpieczeństwie podczas wykonywania tatuażu. Pamiętamy o tym, jak wielką wartość ma zdrowie. Mamy świadomość tego, jak ważna jest zarówno wysoka jakość stosowanych produktów, jak również zachowanie odpowiednich warunków pracy. Skupiamy uwagę przede wszystkim na czystości i sterylności użytkowanych narzędzi. Dbamy również o to, by nasi klienci czuli się komfortowo podczas zabiegu. Kostrzynski salon nad Odrą tatuażu udziela wszelkich wskazówek, które ułatwią dbanie o świeży tatuaż w taki sposób, by nie doszło do żadnych problemów ze skórą.

Jeżeli marzysz o realistycznym malunku na skórze, nie czekaj. Wybierz wzór, przedstaw nam pomysł na swój projekt, a my zajmiemy się resztą.

Zapraszamy na wykonanie tatuażu, który spełni wszelkie oczekiwania.

Kopernika 23
66-470 Kostrzyn nad Odrą

tel 791 971 003
e-mail skytattoo.kostrzynnadodra@gmail.com


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

captcha przepisz poniżej kod jaki widzisz obok