Studio i salon tatuażu GORZÓW WIELKOPOLSKI

studio salon tatuażu Gorzów Wielkopolski

Salon GORZÓW WIELKOPOLSKI
Tel  533 705 507
Email skytattoo.gorzow@gmail.com

NASZA PRACA TO PASJA

Gorzowski salon tatuażu to kolebka SKY Tattoo w Polsce. W tym mieście zaczęła się historia SKY Tattoo w Naszym kraju. Choć SKY Tattoo powstało w Holandii to Polskę możemy traktować jako ojczyznę SKY Tattoo. Pomimo tego, że sami artyści pochodzą z różnych krajów Europy to właśnie Polska stała się miejscem gdzie rozwijają swój talent oraz możliwości, a Nasz kraj stał się ich domem.

Nasi artyści to skrupulatnie wyselekcjonowana grupa,która robi tatuaże na poziomie światowym. Dzięki ich pracy sponsorują Nas takie tuzy jak Radiant Colors Ink, jeden z największych producentów tuszy do tatuażu. Warto również dodać, iż SKY TATTOO wspierają gwiazdy polskiego MMA, między innymi Gracjan Szadziński oraz mistrz KSW Borys Mańkowski. Doczekaliśmy się własnej lini kosmetyków do pielęgnacji wytatuowanej skóry, produkowanej przez Snow Tattoo Cream. Dzięki zdobytym nagrodą w Polsce i za granicą na konwencjach tatuażu, rzesza naszych fanów sięga daleko po za granicę Polski. To dzięki Naszym klientom SKY Tattoo Gorzów, zyskał na mapie Polski w branży tatuażu zasłużone miejsce i stał się jednym z liderów w kraju nad Wisłą. To wszysko dzięki pasji i sercu które wkładamy w Nasze tatuaże.

W naszym salonie tatuażu w Gorzowie Wielkopolskim szczegółowo konsultujemy projekt jeszcze przed pierwszym użyciem kartridża, tak by rozwiać wszelkie ewentualne wątpliwości. Zapraszamy zarówno tych, którzy mają ściśle sprecyzowane plany odnośnie tatuażu, jak i osoby, które nie zdecydowały jeszcze do końca, jak ma on dokładnie wyglądać.
Oferowane przez nas wzory tatuaży w Gorzowie Wielkopolskim są starannie dopracowane w każdym calu oraz oryginalne. Nie ryzykujesz więc, że po wykonaniu zabiegu zaczniesz na każdym kroku napotykać ludzi z identycznymi tatuażami.
Do naszego studia tatuażu w Gorzowie Wielkopolskim zjeżdżają ludzie z różnych zakątków Polski, zachęceni wysoką jakością prac, nienagannym poziomem higieny podczas zabiegu oraz gwarancją użycia najlepszej klasy tuszu. Zapraszamy do uzupełnienia formularza i dobrania dogodnego terminu na wizytę. Odpowiemy również na wszelkie pytania, które chcą Państwo zadać jeszcze przed umówieniem się na zabieg.
Zapraszamy na tatuaż na Państwa wymarzony tatuaż.

KONTAKT


ul. Pocztowa 3/5
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel 533 705 507
e-mail skytattoo.gorzow@gmail.com

Formularz kontaktowy


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

captcha przepisz poniżej kod jaki widzisz obok


Galeria prac