Studio i salon tatuażu ELBLĄG

studio salon tatuażu Elbląg

Salon Elbląg

tel: 884 811 882
e-mail: skytattoo.elblag@gmail.com

NASZA PRACA TO PASJA

SKY Tattoo wysokiej klasy specjaliści którzy dbają na każdy etapie o wykonanie tatuażu na  jak najwyższym światowym poziomie. Tatuaże wykonujemy w różnych stylach wedle wymagania klienta. Nasi artyści zdobyli mnóstwo nagród na różnych światowych i polskich  konwencjach tatuatuażu. Sprostamy każdym wymaganiom Państwa jeśli chodzi o tatuaż nie boimy się też wyzwań. Mogą Państwo również liczyć na fachową Pomoc. Zrobimy również dzieło sztuki z niechcianego tatuażu. A wszystko to odbywa się w miłej atmosferze zachowaniem wszelkich najwyższych standardów higieny.

Nasze salony tatuażu znajdują się w kilku krajach Europy . SKY Tattoo to ceniona marka na świecie sponsorują nas firmy z USA i Europy. Posiadamy własną linie kosmetyków do pielęgnacji tatuaży. A studio tatuaży Elbląg to Nasza wisienka na torcie.

Nasze wzory tatuaży w Elblągu cieszą się sporym uznaniem wśród klientów, którzy zdążyli już skorzystać z usługi. Zwracają one uwagę znajomych, wzbudzają podziw, ale przede wszystkim zapewniają wielkie zadowolenie osobom je noszącym.

Salon tatuażu w Elblągu jest regularnie zaopatrywany w tusze Radiant Colors Ink – firmy wywodzącej się ze Stanów Zjednoczonych. Wysoka jakość produktu i szczegółowa kontrola każdej partii decydują o tym, że tatuaże wykonane przy jego użyciu prezentują się nadzwyczaj wyraziście i żywo.

Zapraszamy do naszego studio tatuażu w Elblągu zarówno tych, którzy mają już dokładnie wybrany projekt, jak i osoby zastanawiające się nad ostateczną decyzji. Doradzimy i pomożemy w ramach naszych kompetencji. Specjaliści spod znaku Sky Tattoo mają już spore doświadczenie z różnymi rodzajami tatuaży, wykonywanymi w każdym miejscu na ciele! Podczas zabiegów panuje sterylna atmosfera, wykluczająca ryzyko groźnych chorób zakaźnych.

Zapraszamy na tatuaż,  na Państwa wymarzony tatuaż.

 

Świętego Ducha 18,
82-300 Elbląg

tel 884 811 882
e-mail skytattoo.elblag@gmail.com


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

captcha przepisz poniżej kod jaki widzisz obok